११ आश्विन २०८०, बिहीबार

Sep 28, 2023

दाङ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले तोकिएकै समयमा निर्वाचन हुने दाबी गरेको छन् । दाङको राप्ती गाउँपालिकाको लालमटियामा आफू निकट (नेकपा) जिल्ला संगठनले आयोजना गरेको बृहत जनसभालाई सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्त्री ओलीले यस्तो बताए ।

Advertisement

‘ देश निर्वाचनको बाटोमा गइसकेको भन्दै ओलीले निर्वाचन गराउँदैनन् भन्नेको कुराको पछि नलाग्नुहोस् । चुनावको तयारीमा लाग्नुहोस् । निर्वाचन हुँदैन भनेर बाटो अलमलिएका मान्छेको पछि नलाग्नुस् ।’ उनले भने पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र माधवकुमार नेपाललाई लक्षित गर्दै बाटो बिराएको मान्छेको संज्ञा दिए ।’ ‘बुझ पचाउने नेताहरूलाई जनताले आफैँ बाटो लगाइदिन्छन्। चुनावलाई स्वतन्त्ररूपमा गर्नका लागि युवा लाग्नुहोस्, कुनै प्रकारका प्रचारका अभियान कसैले कसैलाई बिथोल्न नसकोस्, भन्ने उनको बुभाई छ । प्रधानमन्त्री आलीले प्रशासन तथा प्रहरी प्रशासनलाई चुनाव तोकिएकै समयमा भएकाले आफ्ना तयारीमा लाग्नसमेत आग्रह गरे ।

त्यसैगरी उनले देश विकासको लहरमा लागिसकेको समेत बताए । ‘ देश विकासको बाटोमा लागिसकेको छ। समृद्ध नेपाल निर्माणको अभियानमा छौँ’ उनले, ‘हामी विकसित बाटोमा लागिसकेका छौँ। अब हाम्रो बालबालिका किताबमा होइन ल्यापटपमा पढ्छन् । देश विकासको बाटोमा गइसक्यो।’ त्यस्तै उनले आज देश विशेष परिस्थितीमा रहेको भन्दै देशले परिर्वतन, अग्रमण, विकास चाहेको समेत बताए । ‘देशले शान्ति र जनताले आफ्नो जिवनमा परिर्वतन चाहेका उनले बताए ।

अभिभावक नभएका जनताहरु अभिभावक र साहारा खोजेका छन् । जनता प्रति उत्तरदायि हुने सरकार चाहिएको छ । तर, त्यो कुरा देख्न, सुन्न नसक्ने जन्तुहरु असफल पार्नका लागि विभिन्न प्रकारका बहानामा देशलाई अफलतातर्फ लाग्न खोजेका आरोप लगाए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कलाकारहरूको टोलीसहित जनचेतनाका लागि वेस्टर्न युनियनको देश दौडाहा, बुटवलमा पनि आउने सर्लाहीमा जलाउन लागिएको युवतीको शव चिताबाट बरामद, ३ जना पक्राउ नारायणीमा नुहाउने क्रममा दुई युवक बेपत्ता राप्रपा अध्यक्ष लिङ्देन कतार प्रस्थान, कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी बुद्धिमान तामाङलाई १ हजार ४०० रुपैयाँ घट्यो सुनको भाउ विदेश जाने मोह त्यागेर निजामती रोजेको म ! हिरोइन तस्करीको मामिलामा भारतमा कांग्रेस सांसद पक्राउ १९औं एसियाली खेलकुद : ब्याडमिन्टनमा नेपाल पुरुष टिम क्वाटरफाइनलमा प्रवेश मीड सोलु हाइड्रोपावरको आइपीओ बाँडफाँट ३५ स्थानीय तहलाई एम्बुलेन्स वितरण गर्दै काठमाडौं महानगर नेपालको सार्वजनिक ऋण २३ खर्ब ९ अर्ब पुग्यो, दुई महिनामै ४९ अर्ब २३ करोड थपियो एमाले बाग्मती प्रदेशका भावी नेतृत्वका लागि आज मतदान सन्दर्भ सेप्टेम्बर २८ : रेविजबाट बच्न सकिन्छ लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा बढ्दै जनविश्वास, सेवा सुधारका लागि ‘निर्देशिका’ ल्याउने तयारी  साफ यू-१९ च्याम्पियनसिप फुटबल : भारतसँग नेपाल स्तब्ध बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन बाँकेमा पाटेबाघ मृत फेला राष्ट्रियव्यापी पावरलिफ्टिङ्ग प्रतियोगिता एनवाईएफसी क्लासिक-२०२३ सम्पन्न संखुवासभाका कांग्रेस जिल्ला सभापति दिपक खड्काले दिए राजीनामा