१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022

भैरहवा । नेपाली काङ्ग्रेस रुपन्देहीले जिल्लाका सबै निर्वाचन क्षेत्रमा प्रतिनिधिसभा विघटनको विरुद्धमा बिरोध सभा आयोजना गर्ने भएको छ । नेपाली काङ्ग्रेस जिल्ला कार्य समिति रुपन्देहीको आज बसेको बैठकले क्षेत्र स्तरीय बिरोध सभा आयोजना गर्ने निर्णय गरेको हो ।

जिल्ला सभापति अब्दुल रज्जाकको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले आउदो सोमबार रुपन्देहीको ५ वटै निर्वाचन क्षेत्रमा केपी ओलिले प्रतिनिधिसभा बिघटन गरि संबिधान बिरोधी काम गरेको हुदाँ बिरोध सभा आयोजना गर्ने निर्णय गरेको सचिव राम कृष्ण खाणले जानकारी दिए । निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ को धकधइमा आयोजना हुने बिरोध सभाको लागी जिल्ला उपसभापति सरिता चौधरी र सचिब हरि प्रसाद काफ्लेलाई बिरोधसभाको जिम्मेवारी प्रदान गरिएको छ । यस्तै निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ को बुटवलमा हुने बिरोधसभाको जिम्मेवारी जिल्ला उपसभापति फणेन्द्र शर्मालाइ दिएको जिल्ला कोषाध्यक्ष दिपक क्षेत्रीले जानकारी दिए । क्षेत्र नम्बर ३ को भैरहवामा आयोजना हुने कार्यक्रमको जिम्मा जिल्ला सचिव राम कृष्ण खाण र कोषाध्यक्ष दिपक क्षेत्रीलाई दिइएको छ ।

निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ४ को मझगावामा हुने सभाको जिम्मेवारी जिल्ला सदस्यद्वय बिनोद कुमार श्रीवास्ताव र अशोक कुमार त्रिपाठीलाइ बैठकले जिम्मेवारी दिएको छ भने ५ नम्बरको सालझण्डीमा हुने बिरोध सभाको जिम्मेवारी सहसचिव सुनिल प्रसाद मरासिनीले सम्हाल्ने छन । जिल्ला सभापति अब्दुल रज्जाकले केपी शर्मा ओलिले चालेको कदमको बिरोधमा आयोजना गरिएको बिरोधसभामा सहभागी हुन आम सम्पुर्ण काङ्ग्रेस कार्यकर्ता एवम सर्वसाधारणमा अपिल गरेका छन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कबीर अटो मोबाइल्सको चाड–पर्व अफर : ‘स्वदेशी उत्पादन प्रयोग गरौं, नगद सस्तोमा किनौं’ यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु