२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

चैत २१,
भैरहवा । यूवा पुस्ता माझ नेपाली नयाँ वर्षलाई रमाइलोका साथ मनाउने प्रचलन बढेसंगै वर्षको अन्तिम दिनलाई बिदाई गर्दै नयाँ वर्षलाई स्वागत गर्ने प्रचलन पनि बढ्दो छ । यसै क्रममा भैरहवाको बोधी रेडसन होटल प्रा.लि.ले नयाँ वर्षको अवसरमा ”न्यू इअर इभ-२०७६” को आयोजना गर्न लागेको हो । नयाँ वर्ष २०७६ को पूर्व सन्ध्यामा यहि चैत्र ३० गते शनिबार बोधी रेडसन होटल भैरहवामा उक्त कार्यक्रम हुन गईरहेको हो ।

कार्यक्रममा चर्चित गायक एवम् संगितकार सुगम पोखरेल, गायिका सन्ध्या जोशी एवम् सुकर्म व्याण्डका साथमा डि.जे. कर्लीको बिशेष प्रस्तुति रहने होटलका मार्केटिङ्ग एक्जुकेटिभ रितेस चित्रकारले बताए । एकहजार रुपैया प्रबेश टिकट राखिएको सो कार्यक्रममा सहभागीले कम्प्लिमेन्ट्री ड्रिङ्कसका साथै डोर प्राइजका रुपमा विभिन्न आकर्षक गिफ्ट ह्याम्परहरु समेत प्राप्त गर्न सक्नेछन् ।

द पिक हस्पिटालिटी ग्रुपले होटलको व्यवस्थापन सम्हालेपछि होटलका सेवा सुबिधा हरुको समेत थप स्तरोन्तीसंगै नयाँ वर्ष साँझको आयोजना गरेको हो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रियसभामा तीन प्रतिवेदन पेश थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश