१९ चैत्र २०७९, आईतवार

Apr 2, 2023

साङ्केतिक तस्बिर

बुटवल । विश्वभरी महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसका कारण लामो समयदेखि मानिसहरु घर भित्र बस्न बाध्य भएका छन् । नेपालमा पनि बाहिरी देशबाट आएका नागरिकलाई सरकारले अनिवार्य रुपमा १४ दिन क्वारेन्टिनमा बस्न आग्रह गरेको छ ।

तर अर्घाखाँचीमा भने एक व्यक्तिले घर परिवारले क्वारेन्टिनमा बस्नु पर्छ भन्दा घाँटी रेटी आत्महत्याको प्रयास गरेका छन् । जिल्लाको शितगंगा नगरपालिका–७ जुवाकोटका २८ वर्षीय नेत्रबहादुर पुलामीले क्वारेन्टिनमा बस्नु पर्छ भन्दा आबेगमा आई घाँटी रेटी आत्महत्याको प्रयास गरेको प्रदेश ५ प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।

भारतको दिल्लीबाट घरमा आएका पुलामीलाई घर परिवारले क्वोन्टिनमा बस्न आग्रह गर्दा आइतबार बिहान तरकारी काट्ने चक्कुले आफ्नै घाँटीको अगाडीको भागमा रेटेका थिए । उनको अहिले लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल बुटवलमा उपचार भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ । उनको अवस्थामा सुधारन्मुख रहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बुटवल-पाल्पा सडक दैनिक ९ घण्टा बन्द हुने उपसचिवसहित तीन जनाविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दायर निजी विद्यालयको सेटिङमा एसईईमा व्यापक चिट चोरी रवि लामिछानेविरुद्ध सर्वोच्च अदालतमा रिट निवेदन आरआर क्याम्पसमा २७ चैतमा स्ववियु निर्वाचन बारा- २ : हेभिवेट भिडन्तमा पूर्वमन्त्री पौडेललाई अघि सार्ने एमालेको तयारी राप्रपाले टुंग्यायो उपनिर्वाचनका उम्मेदवार रुकुममा ५ थान भरुवा बन्दुक बरामद दक्ष जनशक्तिको उत्पादनले मात्र विश्वबजारमा प्रतिस्पर्धा गर्न सकिन्छ : प्रधानमन्त्री कपिलबस्तुमा लागु औषधसहित २ जना पक्राउ काेशी नामाकरण बिरुद्व भईरहेकाे पहिचानवादीकाे आन्दाेलनलाई जसपाकाे समर्थन कोरोना संक्रमण बढ्न थालेपछि नियन्त्रणको तयारीबारे सांसदको चासो कामना सेवा विकास बैंकले गर्‍याे लाभांश घोषणा कांग्रेसले गर्‍यो नेताहरुमाथि लगाइएको कारबाही फुकुवा मिटरब्याजीको रकम राष्ट्रियकरण गर्न र पीडितलाई न्याय दिन संसदमा माग समाजसेवी सावित्री साहुको स्मृतिमा श्रीमान‍्ले राखे दुई लाखको अक्ष्यकोष कांग्रेसले बारा-२ मा उपेन्द्र यादवलाई समर्थन गर्ने डलरसँगै घट्यो युरोको भाउ, कतिमा हुँदैछ बिदशी मुद्राकाे खरिदबिक्री ? मोदी इनर्जीको आईपीओ बाँडफाँट राष्ट्रपति पौडेलको स्वास्थ्य अवस्था बुझ्न प्रधानमन्त्री शिक्षण अस्पतालमा