२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

भैरहवा । लायन्स क्लब अफ ३२५ बि २ अन्तर्गत रहेको लायन्स क्लब अफ भैरहवा ग्रीन सिटीले वर्ष २०२०/०२१ को लागि सदस्यहरुलाई पदीय जिम्मेवारी प्रदान गरेको छ । क्लबको प्रथम बोर्ड बैठक बस्नु अगावै जिम्मेवारी बाडँफाडँ गरेको भएपनि लायन्स क्लबका अगुवा नवराज न्यौपाने र नेत्रप्रसाद आचर्यको आतिथ्यता रहेको प्रथम बोर्ड बैठकले क्लबका सदस्यहरुलाई पीन वितरण गरेर बोर्डको जिम्मेवारी प्रदान गरेको हो ।

लायन्स क्लब अफ ३२५ बि २ अन्तर्गत रहेका क्लबमध्ये ५६ जना संस्थापक सदस्य रहेको भैरहवा ग्रीनसिटीको बर्ष २०२०/०२१ को बोर्डको अध्यक्षमा शिवनाथ गुप्ता, प्रथम उपाध्यक्षमा गोबिन्द प्रसाद गिरी, द्वितीय उपाध्यक्षमा नरेश के.सी, तृतीय उपाध्यक्षमा मनोज क्षेत्री, सचिवमा भिमबहादुर थापा, सहसचिवमा रोशन शर्मा, कोषाध्यक्षमा विनोद यादव तथा सह–कोषाध्यक्षमा कपिल चापागाई चयन भएका छन् । विभिन्न व्यक्तिहरुको नेतृत्वमा विभिन्न समिति चयन गरेको बैठकमा भैरहवा ग्रीनसिटीले बर्ष २०२०/०२१ को लागि बार्षिक कार्ययोजना समेत पारित गरेकोसचिव भिमबहादुर थापाले बताए ।

बैठकले बालरोग क्यान्सर सम्बन्धि कार्यक्रम, कोभिड–१९ को जनचेतना, कोभिड–१९ को विमा कार्यक्रम, खाद्यान्न वितरण तथा हंगर रिलीफ कार्यक्रम, वृक्षारोपण, नेतृत्व विकास तालिम, महिलाहरुको लागि सीपमूलक कार्यक्रम, रक्तदान, मधुमेह परीक्षण तथा शिविर सन्चालन, ध्यान तथा योगा, न्यानो कपडा वितरण, मेल्विन जोन्स दिवस, विहल चियर वितरण, मैत्रीपुर्ण खेलकुद जस्ता कार्यक्रम गर्ने योजना पारित गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

संघीय सरकारविरुद्ध मधेश प्रदेशका मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरू नै धर्नामा गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो विद्यालयमा बहुउपयोगी शैक्षिक सामग्री र दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन पहिरोले एक्स्काभेटर पुर्दा चालकको घटनास्थलमै मृत्यु रोट्रयाक्ट क्लब अफ बुटबल रामापिथेकसको अध्यक्षमा घिमिरे कर्णाली प्रदेशका उद्योगमन्त्री शाहीले लिए सपथ विवेकशील साझा पार्टी पुनर्गठन गर्ने मिलन पाण्डेको घोषणा कहिले पुग्छ कर्णालीका विद्यार्थीको हातमा पाठ्यपुस्तक ? बुटवलमा नेपाल रक्तदाता संघको केन्द्रिय कार्यालय उद्घाटन ‘मिस्टर एन्ड मिस थारु’ प्रतियोगितामा ५१ प्रतिस्पर्धी लमजुङमा एक वर्षमा २० वर्ष नपुग्दै एक सय ५५ जना आमा दागबत्ती दिन पाँच लाख माग गठबन्धन कर र डर दुवै हो: रामचन्द्र पौडेल भेन्टिलेटरमा रहेका राजु श्रीवास्तवलाई सुनाइँदैछ अमिताभको अडियो ट्रयाक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु पौडी खेल्ने क्रममा डुबेर २६ वर्षीय निराजन पोख्रेलको मृत्यु शिक्षकका लागि राखेको पानी पिएको आरोपमा कुटिएका दलित विद्यार्थीको मृत्यु प्रवासमा रहेका नेपाली राप्रपाको एजेन्डाप्रति आकर्षित छन् : राजेन्द्र लिङ्देन