२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । रुपन्देहीमा सोमबार ४ जनाले आत्महत्या गरेका छन् । आत्महत्या गर्नेमा जिल्लाको तिलोत्तमा नगरपालिका- १४, बाग्दुराका अन्दाजी १९ वर्षका मिथुन कहारले आफ्नै घरदेखी ७०० मिटर दक्षिण तर्फ रहेको निमको रुखमा झुण्डिएर आत्महत्या गरेको वडा प्रहरी कार्यालय भैरहवाले जनाएको छ ।

यस्तै लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिका- ११, चिरपुरवाकी १६ वर्षीय बालिकाले पनि घरदेखि १ किलोमिटर पश्चिम बगौँचामा रुखमा झण्डीएको अवस्थामा फेला परेकी हुन् । यसैगरी तिलोत्तमा नगरपालिका- ११, गणेशनगरका ६२ वर्षीय मानबहादुर कुमालले आफ्नै घरको कोठाभित्र फलामको पाईपमा झुण्डीएर आत्महत्या गरेको ईलाका प्रहरी कार्यालय लुम्बिनीले जनाएको छ ।

यस्तै मर्चवारी गाउँपालिका- ६, भिलरहवाका २६ वर्षीय उमेश कुर्मीको श्रीमती २५ वर्षीय सिमा कुर्मीले आफ्नै घरको सुत्ने कोठाको सिलिङपंखामा झुण्डीएर आत्महत्या गरेको ईलाका प्रहरी कार्यालय मर्चवारले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज? गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु करेन्ट लागेर २५ वर्षीया प्रशानाको मृत्यु