२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

काठमाडौं । दिवंगत बलिउड अभिनेता सुशान्तसिंह राजदूतको आत्महत्या प्रकरणको जाँच सिबिआईले गर्ने भएको छ । बुधबार भारतको सर्वोच्च अदालतले आत्महत्या प्रकरणको जाँच गर्ने जिम्मा सिबिआईलाई दिने फैसला गरेको हो ।

घटना मुम्बईमा घटेको र सुरुदेखि नै मुम्बई प्रहरीले घटनाको छानबिन गरिरहेको भन्दै सुशान्तकी प्रेमिका रिया चक्रवतीले बिहारमा उनीकाविरुद्ध सिंहका बुबाले दिएको जाहेरी मुम्बई सार्न गर्दै अदालतमा याचिका दायर गरेकी थिइन् ।

बुधबार अदालतले पटनाको मुद्धा मुम्बई सारी छानबिन गर्न सिबिआईलाई अनुमति दिएको भास्करले जनाएको छ । अदालतको फैसलापछि सुशांतका बुबाका वकील विकास सिंहले भने, ‘हामीलाई छिट्टै न्याय हुने आशा छ। सुशांतको परिवार सर्वोच्च अदालतको फैसलाबाट खुसी छ।’

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु करेन्ट लागेर २५ वर्षीया प्रशानाको मृत्यु पोखरा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुसदेखि सञ्चालनमा आउने महजोडीको फिल्म ‘महापुरुष’को प्रदर्शन कात्तिकमा आगो लगाएर ज्वाइँद्वारा सासु र श्रीमतीको हत्या प्रयास बुटवलमा लेडी जेसीज सप्ताह २०२२ सुरु अन्तरछिमेक पार्टीगत सम्बन्ध जन्मदिनको अवसरमा पाण्डेले सुरु गरिन् विद्यालयमा खाजा कार्यक्रम, रोटरी क्लबले निरन्तरता दिने बुटवलमा बालबालिका लक्षित कोभिड विरुद्धको दोस्रो मात्रा खोप जबराविरुद्धको महाअभियोग प्रस्तावमाथि छलफल : प्रतिपक्षी आक्रमक, सत्ता पक्ष रक्षात्मक डेँगुबाट कसरी बच्ने ? यस्तो छ डा. नन्दु पाठकको सुझाव एक वर्षमा नेपालीले खान्छन् दुई अर्बभन्दा बढीको काजु र बदामा गाउँपालिकाका निमित्त कार्यकारी अधिकृतसहित चार जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा १० अंकले बढ्यो सेयर बजार