२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । रुपन्देहीमा शनिबार दुई जनाले आत्महत्या गरेका छन् । शुद्धोधन गाउँपालिका वडा– हल्वादीका २५ वर्षका बासुदेव लोध शनिबार बिहान आफ्नै घरको (एक तले) छानोको फलामको डण्डीमा साडिको पासो लगाई झुन्डिएर आत्महत्या गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रहरी प्रवक्ता खड्क बहादुर खड्काले बताए । उनको मानसिक स्थिति त्यति राम्रो नरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

यस्तै शनिबार नै देवदह नगरपालिका–२ राजाबारी बस्ने धनबिर परियारका २५ वर्षीय छोरा मनबहादुर परियार (मंजित)ले आज दिउँसो आफ्नै घरको धुरीको काठको बोलोमा नाम्लोको डोरीको पासो लगाई झण्डिएर आत्महत्या गरेको प्रहरी प्रवक्ता खड्काले बताए । उनी डेढवर्षपछि भारतबाट असार ८ गते नेपाल आई क्वारेन्टाईनमा बसी घरमा गएका थिए । दाहिने खुट्टाको पंजामा निको नहुनेखालको घाउ भएको भनि बताउने गरेका र गांजा सेवन गर्ने गरेको बुझिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालमा एमबीबीएस अध्ययन गर्ने विदेशी विद्यार्थीको संख्या ६ गुणाले बढ्यो बुबाले जंगलमा छोडेकी १५ महिनाकी बच्चीको गयो ज्यान भारतीय पर्यटकमा कोरोना, नेपाल प्रवेश गर्न रोक नहरको बाध भत्किँदा दर्जनौँ घर डुबानमा, सयौं बिघा धानबाली नष्ट अपमानजनक शब्द राखी बनाइएका नागरिकता सच्याउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन उपमेयरले ढुवानी नगर्दा चामल अभाव चौराहा-गोलपार्क सडकः भदौ मसान्तसम्म पिच गर्ने प्रतिबद्धता सरकारी मूल्याङ्कनमा कति छ दरबारमार्ग र न्यूरोडको जग्गाको भाऊ ? पार्टी बैठक सानेपामा मात्र गर्ने निर्णयबाट पछि हट्यो कांग्रेस, फेरि बालुवाटारमा बस्न थाले बैठक राष्ट्रियसभामा तीन प्रतिवेदन पेश थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि…