२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

काठमाडौं । भारतको मराठी भाषामा निर्माण हुँदै आएको फिल्म उद्योगका अभिनेता आशुतोष भाकरेले आत्महत्या गरेका छन् । भारतीय सञ्चार माध्यमका अनुसार उनले आफ्नै घरमा झुण्डिएर आत्महत्या गरेका हुन् । ३२ वर्षका आशुतोष महाराष्ट्रको नान्देडस्थित घरमा बस्दै आएका थिए ।

प्रहरीका अनुसार उनको शव उनकै घरमा झुण्डिएको अवस्थामा फेला परेको हो । मराठी फिल्म उद्योगमा उनको आत्महत्याले शोक छाएको छ । आशुतोष फिल्म तथा टिभी अभिनेत्री मयुरी देशमुखका श्रीमान् हुन् । उनीहरुको विवाह सन् २०१६ मा भएको थियो । आशुतोष मराठी फिल्म उद्योगमा चर्चित थिए । उनले आत्महत्या गर्नुको कारण खुल्न सकेको छैन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु करेन्ट लागेर २५ वर्षीया प्रशानाको मृत्यु पोखरा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुसदेखि सञ्चालनमा आउने महजोडीको फिल्म ‘महापुरुष’को प्रदर्शन कात्तिकमा आगो लगाएर ज्वाइँद्वारा सासु र श्रीमतीको हत्या प्रयास बुटवलमा लेडी जेसीज सप्ताह २०२२ सुरु अन्तरछिमेक पार्टीगत सम्बन्ध जन्मदिनको अवसरमा पाण्डेले सुरु गरिन् विद्यालयमा खाजा कार्यक्रम, रोटरी क्लबले निरन्तरता दिने बुटवलमा बालबालिका लक्षित कोभिड विरुद्धको दोस्रो मात्रा खोप जबराविरुद्धको महाअभियोग प्रस्तावमाथि छलफल : प्रतिपक्षी आक्रमक, सत्ता पक्ष रक्षात्मक डेँगुबाट कसरी बच्ने ? यस्तो छ डा. नन्दु पाठकको सुझाव एक वर्षमा नेपालीले खान्छन् दुई अर्बभन्दा बढीको काजु र बदामा गाउँपालिकाका निमित्त कार्यकारी अधिकृतसहित चार जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा