२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

मुम्बई । सुशान्त सिंह राजपुतको आत्महत्यामा सलमान खान, एकता कपुर, सञ्जय लीला भन्साली र करण जोहर लगायतका कलाकारमाथि दायर गरिएको मुद्दाको निवेदन विहार अदालतले खारेज गरेको छ । मुख्य न्यायिक मजिस्ट्रेट मुकेश कुमारले यो मुद्दा अदालतको क्षेत्राधिकार बाहिर रहेको बताउँदै स्थानीय अधिवक्ता सुधीरकुमार ओझाले दिएको याचिका खारेज गरेका हुन् । 

अधिवक्ता ओझाले सुशान्तको आत्महत्या भएको ३ दिनपछि नै यी कलाकारविरुद्ध मुद्दा दर्ता गराएका थिए । नेपोटिजमका कारण सुशान्त डिप्रेसनमा गएको र यसका कारण सलमान लगायतका कलाकार भएको भन्दै उनले मुद्दा हालेका थिए ।  जसमा उनले नेपोटिजमबारे चर्को विरोध गरिरहेका अभिनेत्री कंगनालाई साक्षी राखेका छन् ।सीजीएमको आदेशलाई अस्विकार गर्दै सञ्चारकर्मीहरूसँग कुरा गर्दै उनले भने, “म सीजीएमको निर्णयलाई जिल्ला अदालतमा गएर परिवर्तन गराउने छु । सुशान्त सिंह राजपुतको निधनमा विहार पीडामा छ । यस्तो कदम चाल्न बाध्य बनाएका सुशान्तको न्यायका लागि हामीले ती व्यक्तिहरूलाई अगाडि ल्याउनै पर्छ ।”

सुशान्तको आत्महत्या नभई योजनाबद्ध निधन रहेको भन्दै शेखर सुमन, मनोज तिवारी लगायत थुप्रै कलाकारहरू सुशान्तको आत्महत्याको सीबीआई जाँच गर्न माग गरिरहेका छन् । 
सुशान्तको आत्महत्याको कारण अझै अन्योल नै छ ।  (इन्डियन एक्सप्रेस)

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज?