१ भाद्र २०७९, बुधबार

Aug 17, 2022

बुटवल । दाङ र बर्दियामा एक/एक जना व्यक्तिले आत्महत्या गरेका छन् ।दाङको तुल्सीपुर उपमहानगरपालिका–३ डाँडाखुटीका ६५ वर्षीय भरत भण्डारी आइतबार साँझ आफ्नै घरको बाल्दरीमा भुन्डिएर आत्महत्या गरेको प्रहरी ५ का प्रहरी प्रवक्ता राजकुमार बैदवारले बताए ।

यस्तै आइतबार नै बर्दियाको राजापुर नगरपालिका–५ बदालापुरका भिम बहादुर थारुको २५ वर्षीय छोरा जुगमती थारुले घरमा कोही नभएको अवस्थामा आफ्नै सुत्ने कोठाको बलोमा झन्डिएर आत्महत्या गरेको उनले बताए । साथै उनीहरुले के कारणले गर्दा आत्महत्या गरेका हुन भन्ने अझै नखुृलेको र घटनाका बारेमा प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको प्रवक्ता बैदवारले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमाको क्रिमसन अस्पतालमा बिरामीको मृत्यु भएपछि तनावग्रस्त अस्पतालमा जनशक्ति अभाव, बिरामीलाई सास्ती १ लाख २३ हजार उम्मेदवारले निर्वाचन खर्च बुझाएनन्, कारबाही प्रक्रिया सुरु वाइसीएल इन्चार्जसहित माओवादी केन्द्रका युवाहरु एमाले प्रवेश पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटाउन सकिँदैन : आयल निगम जन्मदिनको अवसरमा अनाथ आश्रममा भोजन दान तथा वृक्षारोपण रुपन्देहीको सैनामैनामा १२ दिने तीज महोत्सव हुने, करिब ५० लाख खर्च लाग्ने भारतीय ट्रकले जीपलाई ठक्कर दिँदा २ जनाको मृत्यु माओवादी केन्द्र गुल्मीको सचिवमा अशोक थापा चयन नवलपरासीबाट चिनी र खाद्यान्नसहित पिकअप गाडी नियन्त्रणमा सेयर बजार २५ अंकले ओरालाे भारतकी रजनी राईलाई नागरिकता दिलाउनेलाई अझै कारबाही भएन, प्रशासन माैन थप ८४८ जनामा कोरोना संक्रमण, १ को मृत्यु हँसिया हथौडा चिह्न प्रयोग गर्न प्रचण्ड र बाबुरामले दिए आयोगमा निवेदन युवाले हतार गर्दैमा १८ वर्षमा मन्त्री बनाइदिएर केही हुँदैनः ओली लुम्बिनीमा विद्युतको महशुल नतिर्ने साढे २७ हजार ग्राहकको लाइन काटियो लुम्बिनी प्रदेशका पूर्वमन्त्री यादव एमाले प्रवेश देउवाले १० जनालाई केन्द्रीय कार्यसमितिको सदस्यमा मनोनयन गरे राजस्व छली ल्याउँदै गरेकाे १५ लाखको विभिन्न सामानसहित दुई जना पक्राउ बुटवलको सडकबारे नगरप्रमुख पाण्डेयद्वारा सडक विभागको ध्यानाकर्षण