२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

फाइल तस्वीर

बुटवल । रुपन्देहीमा वृद्वले आत्महत्या गरेका छ्न । जिल्लाको कञ्चन गाउँपालिका वार्ड नं ४ बस्ने ७९ वर्षीय वृद्वले होम बहादुर थापा आफ्नै घर पछाडीको आँपको रुखमा नाइनलको डोरीले घाँटीमा पासो लगाई आज बिहान आत्महत्या गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय सालझण्डीले जनाएको छ ।

साँझ परिवारसित खाना खाएर सुतेका मृतक थापाले आज बिहान किन आत्महत्या गरे भन्ने बारे कुनै जानकारी नभएको मृतकका परिवारले बताएका छन । मृतकले आत्म हत्या गर्नु पुर्व कागजमा आफ्नो पारिवारिक तीन पुस्ते विवरण , लालपुर्जामा आफ्नो नाम फरक भएको र आफु स्वइच्छाले आत्म हत्या गरेको भनि लेखेर आत्महत्या गर्ने स्थान नजिकै रहेको सानो मन्दिरको भित्तामा टांसेको र सोही विवरण उल्लेख गरी लेखिएको एउटा कागज आँपको फेंदमा राखेको अवस्थामा फेला परेको इलाका प्रहरी कार्यलय सालझण्डीले जनाएको छ ।

मृत्युको शवलाई पोस्टमार्टमका लागि लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल, बुटवलमा पठाइएको इलाका प्रहरी र्कायलय सालझण्डीले जनाएको छ । कञ्चनमा गाउँपालिकामा गत साउनदेखि हालसम्म आत्महत्या गर्नेको संख्या ५ पुगेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज? गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ