२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

कपिलवस्तु । कपिलवस्तुमा एक जनाले प्रहरी हिरासतमा आत्महत्या गरेका छन् । आफ्नै छोरीलाई बलात्कार गरेको आरोप लागेका कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नं. ८ ढोडेकोल बाडीगाउँ सुकुम्बासीबस्तीका ती व्यक्तिले गएराती इलाका प्रहरी कार्यालय पिपराको हिरासतमा आत्महत्या गरेका हुन् ।

वुधवार राती प्रहरी कार्यालयको अटैच वाथरुम सहितको शौचालयको भेन्टीलेटरमा तत्ना प्रयोग गरेर आत्म हत्या गरेको पिपराका प्रहरी निरीक्षक आयुस प्रसाद जोसिले जानकारी दिए। छोरी बलात्कारको आरोप लागेपछि ती व्यक्तिलाई गत फागुन २३ गते प्रहरीले पक्राउ गरेर अनुसन्धान गरि रहेको थियोे । के कारणले आत्महत्या गरे भन्ने अझै खुल्न नसकेको प्रहरी निरीक्षक जोसि बताए । घटनाका सम्बन्ध अनुसन्धान भइरहेको उनले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज? गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु करेन्ट लागेर २५ वर्षीया प्रशानाको मृत्यु पोखरा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुसदेखि सञ्चालनमा आउने महजोडीको फिल्म ‘महापुरुष’को प्रदर्शन कात्तिकमा आगो लगाएर ज्वाइँद्वारा सासु र श्रीमतीको हत्या प्रयास बुटवलमा लेडी जेसीज सप्ताह २०२२ सुरु अन्तरछिमेक पार्टीगत सम्बन्ध जन्मदिनको अवसरमा पाण्डेले सुरु गरिन् विद्यालयमा खाजा कार्यक्रम, रोटरी क्लबले निरन्तरता दिने बुटवलमा बालबालिका लक्षित कोभिड विरुद्धको दोस्रो मात्रा खोप