२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

भैरहवा । रोटरी क्लब अफ भैरहवाले विभिन्न सुरक्षा निकाय तथा संघसंस्थालाई कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रमसँगै मास्क वितरण गरेको छ । क्लबले सोमबार भैरहवामा रहेको सिद्धार्थ बाल गृह , बाल सुधार गृह , सशस्त्र प्रहरी बल ३८ नम्बर गुल्म डण्डा , जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय , वडा प्रहरी कार्यालय, जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा मास्क वितरण गर्नुका साथै बाल, बालिका, बृद्ध–बृद्धा सुरक्षाकर्मीहरुलाई कोरोना भाइरस (कोभिड–१९)बाट सुरक्षित रहनका लागि अनिवार्य रुपमा प्रयोग गर्नुपर्ने सामग्री बारे जानकारी गराउँदै उक्त मास्क वितरण गरिएको क्लबका सस्थापक अध्यक्ष राजकुमार गुप्ताले बताए।

क्लबले विश्वव्यापी रुपमा फैलिएको भाइरसको नेपालमा पनि उच्च जोखिम रहेको अवस्थामा सम्बन्धित कार्यालयमा नै पुगेर सचेतना गर्नुका साथै मास्क वितरण गरेको हो । सचेतना तथा वितरण अभियानमा क्लबका पदाधिकारी तथा सदस्य हरु शिवहरि शर्मा, कमल कोइराला, राज कुमार बि.क., दुश्यन्त थापा, सगम न्यौपाने, कुन्दन बज्राचार्य लगाएतको सहभागिता रहेको अध्यक्ष गुप्ताले बताए । मास्क हस्तान्तरणमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रवक्ता डिएस पि खडग बहादुर खत्री,सशस्त्र प्रहरी बल ३८ नम्बर गुल्म डण्डाका डिएसपि मान बहादुर शाहीले कोरोना भाइरसबाट मात्र नभइ धुलो धुुँवाबाट समेत मास्कले सुरक्षा गर्ने बताउँदै सधैं प्रयोग गर्न आग्रह गरे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज?