२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

भैरहवा । रोयल च्यालेञ्जर भैरहवा (आर.सी.बी)ले रुपन्देहीको ओमसतिया गाउँपालिका–४ बालापुरस्थित श्री सत्य साई वृद्ध सेवा आश्रममा सहयोग गरेको छ । च्यालेञ्जरले उक्त आश्रममा आइतबार खाद्यान्न सामाग्री, मास्क, फलफूल तथा औषधी (पौष्टिक आहार) वितरण गरेको हो ।

सन्तानसंगै जीवन बिताउन नसकेका आश्रममा रहेका वृद्धवृद्धालाई थोरै भए पनि राहत होस भन्ने उद्देश्यले सामाग्रीहरु वितरण गरिएको रोयल च्यालेञ्जर भैरहवाका सञ्चालक विजय कुमार कर्णले बताए । उनले आगामी दिनमा पनि यो कार्यलाई निरन्तरता दिने बताए । सामाग्री हस्तान्तरण कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि भीम अस्पताल, भैरहवाका सूचना अधिकारी तथा नेपाल सि.एम.ए. संघका केन्द्रीय उपाध्यक्ष गोपाल उपाध्यायले रोयल च्यालेञ्जर भैरहवाले उदाहरणीय काम गरेको बताए । उनले आश्रममा रहेका वृद्धवृद्धाहरुलाई सहयोगी हातहरुको कमी नहुने भएकोले एक्लोपनको महसुस नगर्न आग्रह गरे । उपाध्यायले वृद्धवृद्धाको सेवा गर्न पाउनु आफैमा महत्वपूर्ण विषय भएको उल्लेख गरे । रुपन्देही नागरिक समाजका वरिष्ठ उपाध्यक्ष श्रीराम गुप्ताले यस्ता प्रशसंनीय कार्यलाई आगामी दिनमा पनि निरन्तरता दिन आग्रह गरे ।

रोयल च्यालेञ्जर भैरहवाका कार्यक्रम संयोजक रोशन मिश्राको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा समाजसेवी सत्यनारायण चौधरी, खेलाडीद्धय अजय हरिजन, जितेन्द्र चौधरीको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो विद्यालयमा बहुउपयोगी शैक्षिक सामग्री र दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन पहिरोले एक्स्काभेटर पुर्दा चालकको घटनास्थलमै मृत्यु रोट्रयाक्ट क्लब अफ बुटबल रामापिथेकसको अध्यक्षमा घिमिरे कर्णाली प्रदेशका उद्योगमन्त्री शाहीले लिए सपथ विवेकशील साझा पार्टी पुनर्गठन गर्ने मिलन पाण्डेको घोषणा कहिले पुग्छ कर्णालीका विद्यार्थीको हातमा पाठ्यपुस्तक ? बुटवलमा नेपाल रक्तदाता संघको केन्द्रिय कार्यालय उद्घाटन ‘मिस्टर एन्ड मिस थारु’ प्रतियोगितामा ५१ प्रतिस्पर्धी लमजुङमा एक वर्षमा २० वर्ष नपुग्दै एक सय ५५ जना आमा दागबत्ती दिन पाँच लाख माग गठबन्धन कर र डर दुवै हो: रामचन्द्र पौडेल भेन्टिलेटरमा रहेका राजु श्रीवास्तवलाई सुनाइँदैछ अमिताभको अडियो ट्रयाक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु पौडी खेल्ने क्रममा डुबेर २६ वर्षीय निराजन पोख्रेलको मृत्यु शिक्षकका लागि राखेको पानी पिएको आरोपमा कुटिएका दलित विद्यार्थीको मृत्यु प्रवासमा रहेका नेपाली राप्रपाको एजेन्डाप्रति आकर्षित छन् : राजेन्द्र लिङ्देन महिला कैदीबन्दीलाई सेनेटरी प्याड सहयोग