ताजा अपडेट »

सौगातको डान्सिङ आइटम ‘ तिर्खा मेट्यो...!’ सार्वजनिक (भिडियो)

शुक्रबार, २३ फागुन २०७६, १९ : ०४
8 Shares

बुटवल । पप तथा आधुनिक गायक सौगात सायरको नयाँ गीत ‘तिर्खा मेट्यो’ सार्वजनिक भएको छ । डान्सिङ्ग भर्जनको उक्त गीतमा गायक सौगातको स्वर, लय र संगीत रहेको छ । प्राय भावुक गीत गाउने गायक सायरको यो भने झुमेर नाच्ने डान्सिङ गीत रहेको उनले बताए ।

हालै अफिसियल यूट्यूबमार्फत सार्वजनिक भएको उक्त गीतबाट राम्रो प्रतिक्रिया प्राप्त गरेको उनले बताए । रोमान्टिक गीतको म्यूजिक भिडियोमा अभिषेक आले मगर र स्नेहा थापाको मूख्य अभिनय रहेको छ । नजलाउ व्यर्थै छाती…, तिमी फुल्यौं कतै, म फुुले कतैं …’ , इतिहासको कुनै एक पानामा …, प्रियसी…लगाएत चर्चित तथा सफल गीत गायका गायक सौगात सायर युवा पुस्ताका चर्चित गायक हुन् । पछिल्लो समयमा विभिन्न सांस्कृतिक कार्यक्रममा व्यस्त उनको नयाँ गीतले पनि धेरै मन जित्ने विश्वास व्यक्त गरे ।

प्रदेश ५ को बुटवलमा रहेर निरन्तर सांगितिक यात्रालाई अघि बढाएका सौगात गायनसँगै लय र संगीतमा पनि दख्खल राख्दछन् । भिडियोमा सौगातको ‘ तिर्खा मेट्यो …

https://www.youtube.com/watch?v=erUZ3RZUpVs
ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।