ताजा अपडेट »

दिल्लीका मुख्यमन्त्री प्रहरी घेराबन्दीमा, उनलाई पक्राउ गर्न सक्ने आपको नेताको दावी

विहीबार, १९ पुस २०८०, ०९ : ५९
144 Shares

नयाँदिल्ली । दिल्लीका मुख्यमन्त्री अरविन्द केजरीवालमाथि आज गिरफ्तारीको सम्भावना बढेको छ । दिल्लीका मुख्यमन्त्री अरविन्द केजरीवालले बुधबार तेस्रो पटक दिल्ली एक्साइज नीति घोटाला मामिलामा प्रवर्तन निर्देशनालय (ईडी) को अनुरोधलाई बेवास्ता गरेका थिए ।

त्यसपछि पार्टी नेताहरूले दाबी गरे कि ईडी टोलीले सीएम केजरीवाललाई उनको घरबाट पक्राउ गर्न सक्छ। आप स्रोतका अनुसार प्रहरीले दिल्लीको मुख्यमन्त्रीको घर जाने दुवै बाटो बन्द गरेको छ। मुख्यमन्त्री निवासका कर्मचारीलाई पनि त्यहाँ जान रोक लगाइएको छ भने सञ्चारकर्मीलाई मुख्यमन्त्री केजरीवालको घर बाहिर जान अनुमति दिइएको छ । तर मुख्यमन्त्रीको घरबाहिर प्रहरीको ब्यबस्था रहेको छ र मिडियाका लागि छुट्टै ठाउँको व्यवस्था गरिएको छ, जुन सामान्य दिनमा हुँदैन ।

यसैबीच, आम आदमी पार्टीका नेताहरूले प्रवर्तन निर्देशनालयले आज अरविन्द केजरीवाललाई पक्राउ गर्न सक्ने दाबी गरेका छन्। आप नेता तथा मन्त्री आतिशीले ट्विट गर्दै यो दाबी गरेका हुन् । ईडीले बुधबार आम आदमी पार्टीका राष्ट्रिय संयोजक अरविन्द केजरीवाललाई तेस्रो नोटिस पठाएको थियो। यसअघि २ नोभेम्बर र २१ डिसेम्बरमा पनि दिल्लीका मुख्यमन्त्रीलाई सोधपुछका लागि बोलाइएको थियो । उनले ईडीमा उपस्थित हुन अस्वीकार गरेका थिए। धेरै आप नेताहरूले बुधबार भनेका थिए कि अनुसन्धान एजेन्सीले आज बिहान अरविन्द केजरीवालको घरमा छापा मार्नेछ, त्यसपछि उनलाई पक्राउ गर्न सकिन्छ।

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।