ताजा अपडेट »

युद्दबिराम लगत्तै गाजामा इजरायली हमला, अहिलेसम्म २१ काे मृत्यु

शुक्रबार, १५ मंसिर २०८०, १४ : ०६
26 Shares

गाजा । इजरायली हमलामा परी गाजामा २१ जना मारिएका छन् । गाजापटी, दक्षिण रफाह, खान युनिस र माघाजी क्षेत्रमा उनीहरू मारिएका हुन् । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अधिकारीहरूले सैन्य कारबाही पुनः सुरु गरेपछि इजरायली हवाई आक्रमणमा गाजा पट्टीमा कम्तिमा ९ जनाको मृत्यु भएको बताएका छन्।

दक्षिणमा रफाहको एउटा घरमा भएको आक्रमणमा कम्तीमा ६ जना र खान युनिसमा एकजनाको मृत्यु भएको थियो ।पत्रकार हिन्द खौदरीले खान युनिसका अनुसार मध्य गाजाको माघाजी क्षेत्रमा कम्तीमा ७ जनाको मृत्यु भएको छ ।इजरायलले खान युनिसका केही छिमेकका बासिन्दाहरूलाई यस क्षेत्रमा अपेक्षित आक्रमण हुनुअघि नै छोड्न आग्रह गरिरहेको छ।

इजरायली सेनाले खान युनिसका मानिसहरूलाई रफाहमा खाली गर्न आग्रह गर्दै पर्चाहरू खसालिरहेका छन्  । र, उनीहरूले रफाहलाई पनि निशाना बनाएका छन् ।
 

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।