१५ मंसिर २०८०, शुक्रबार

Dec 1, 2023

काठमाडौ । आज भारत र अष्ट्रेलियाबीच हुने फाइनल खेलमा टसको नतिजा धेरै हदसम्म निर्भर हुनेछ ।

Advertisement

अहमदाबादको नरेन्द्र मोदी स्टेडियमको पिचमा टस जित्नु कुनै पनि टोलीका लागि महत्त्वपूर्ण कारक हुनेछ। टस जित्ने टोलीले पहिले ब्याटिङ गर्न चाहन्छ । किनभने कुनै पनि टोली ठूलो स्कोर पछ्याउने दबाबको सामना गर्न चाहँदैन।

अहमदाबादको पिचमा रोलर राम्रोसँग खेलिएको छ। पिचमा कुनै घाँस छैन र यो समतल छ।

यसले ब्याट्सम्यानलाई मद्दत गर्न सक्छ। तर यो पनि ध्यानमा राख्नुपर्छ कि विश्वकपका पछिल्ला तीन फाइनलहरू पछि ब्याटिङ गर्ने टोलीले जितेका छन्।- एजेन्सी

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

विश्वकप लिग-२ : नेपालले नेदरल्याण्ड्स र नामिबियासँग खेल्ने राष्ट्रियसभा निर्वाचनको कार्यतालिका सार्वजनिक युद्दबिराम लगत्तै गाजामा इजरायली हमला, अहिलेसम्म २१ काे मृत्यु जनमत पार्टीको वडा अधिवेशन आजबाट सुरू, प्रदेश अधिवेसन बैशाखमा शिवम् होल्डिङ्सले आईपिओ निष्कासन गर्ने जाजरकोट भूकम्प : अस्थायी आवासको पहिलो किस्ता वितरण प्रारम्भ हमास र इजरायलबीच युद्ध सुरु, युद्धविराम सम्झौता समाप्त जनप्रतिनिधिहरुको विवादका कारण गाउँसभा भएन मङ्सिरमा बिहेका ६ वटा लगन बाँकी आयल निगममा ३१ पदका लागि नयाँ कर्मचारीको माग सेलरोटी पकाउँदा इराकमा सांसदका आफन्त सवार गाडीमा बम आक्रमण, १० को मृत्यु पूर्व गृहमन्त्री खाँण थुनामुक्त हुने नहुने बारे आज फैसला हुँदै केपी ओली टी-२० को फाइनल आज मधेस प्रदेश र आर्मी भिड्दै नेपालमा लगानी गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह आज ३६औँ विश्व एड्स दिवस युवाहरु मिलेर बुटवलमा खोले ३ करोड लगानीमा ग्याष्ट्रो सेन्टर आजबाट बागमती प्रदेश महिला क्रिकेटको तयारी सुरू लुम्बिनीमा छाडा चौपायाको व्यवस्थापन गर्न कोष र नगरपालिकाविच सहकार्य बौद्व शिक्षाबाट विश्वमा शान्ति फैलाउन सकिन्छ : प्रदेश प्रमुख शेरचन