१५ मंसिर २०८०, शुक्रबार

Dec 1, 2023

सिडनी,। गाजामा युद्धविराम र हमासका बन्दीहरूको रिहाइको माग गर्दै अस्ट्रेलियामा हजारौं मानिसहरू सडकमा उत्रिएका छन्।हजारौं प्रदर्शनकारीहरू आइतबार मेलबर्नको भिक्टोरियाको स्टेट लाइब्रेरीमा भेला भएका थिए, जसले गाजामा इजरायलको बमबारीलाई तुरुन्तै बन्द गर्न माग गरेको अस्ट्रेलियन ब्रोडकास्टिङ कर्पोरेशनले जनाएको छ । 

अहिले पनि सिड्नी र ब्रिस्बेनमा अन्य प्यालेस्टाइन समर्थक जुलुसहरू भइरहेका छन्।सिड्नीमा, लगभग १ हजार मानिसहरूले हमासलाई आफ्ना बन्दीहरूलाई रिहा गर्न आह्वान गर्दै जागरण गरेका थिए, जबकि लगभग २०० मानिसहरू मेलबर्नको एउटा पार्कमा प्यालेस्टिनी सशस्त्र समूहको अक्टोबर ८ को आक्रमणका पीडितहरूको समर्थनमा चङ्गा उडाउन भेला भएका थिए ।
 

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

इराकमा सांसदका आफन्त सवार गाडीमा बम आक्रमण, १० को मृत्यु पूर्व गृहमन्त्री खाँण थुनामुक्त हुने नहुने बारे आज फैसला हुँदै केपी ओली टी-२० को फाइनल आज मधेस प्रदेश र आर्मी भिड्दै नेपालमा लगानी गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह आज ३६औँ विश्व एड्स दिवस युवाहरु मिलेर बुटवलमा खोले ३ करोड लगानीमा ग्याष्ट्रो सेन्टर आजबाट बागमती प्रदेश महिला क्रिकेटको तयारी सुरू लुम्बिनीमा छाडा चौपायाको व्यवस्थापन गर्न कोष र नगरपालिकाविच सहकार्य बौद्व शिक्षाबाट विश्वमा शान्ति फैलाउन सकिन्छ : प्रदेश प्रमुख शेरचन हरियाली प्रबर्द्धनमा नमस्ते एकेडेमी भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलाइ गरिँदैन : गृहमन्त्री आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु प्रकरण : ३ दिनदेखि शव अस्पतालको गेटमा बाग्लुङका कांग्रेसका क्षेत्रीय सभापति पक्राउ, आरोप- मापसे गरी प्रहरीमाथी कुटपिट एमालेमा फर्किए नेकपा एसका बैतडी इन्चार्ज र अध्यक्ष, बैतडीमा एस रित्तिएको एमाले दावी नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा जवाफी बहस जारी, खाँणलाइ थुनामुक्त गर्न माग रविको राजनीतिक प्रतिवेदन – प्रदेश भ्रष्टाचारको केन्द्र र कार्यकर्ता भर्तीकेन्द्र बन्याे, विकल्प सोच्नुपर्छ आगो ताप्ने क्रममा जलेर मृत्यु विपिनका बाआमा भन्छन्– समाचार हेर्दै रात बित्छ सुनको मूल्य स्थिर बढ्दै छ सामुदायिक विद्यालयप्रति आकर्षण