१२ मंसिर २०८०, मंगलवार

Nov 28, 2023

बुटवल । रोटरी क्लवब अफ बुटबल डाउनटाउनले ज्ञानोदय आधारभुत विद्यालय पाल्पा रैनादवी छहरामा शैक्षिक सामग्री बितरण गरेको छ । सानो सहयोगले ठूलो राहत होस् भन्ने उद्देश्यले शैक्षिक सामग्री बितरण गरिएको कार्यक्रम संयोजक कमल नेपालले बताए ।

Advertisement

९९ जना विद्यार्थीलाई एक वर्ष पुग्ने कापी, ४३ जना गरिब तथा जेहेन्दार विद्यार्थीलाई पोशाक बितरण गरिएको हो । कार्यक्रममा बोल्दै रैनादेवी गाउपालिका वडा न ८ का अध्यक्ष रेमबहादुर रानाले रोटरी क्लव अफ बुटबल डाउन टाउनको सहयोगले विद्यार्थीको मनावेल बढ्ने बताए । रोटरी डिष्ट्रिक अफिसीयल तथा रोटरी क्लव अफ बुटबल डाउनटाउनका पूर्व अध्यक्ष रोटरीयन राजेन्द्र ढकाल, जीवन अधिकारीले रोटरी क्लवले गरिब दुखी, अनाथ असायहरुलाई बिगतदेखि सहयोग गदै आएको बताए ।

कार्यक्रममा रोटरी क्लव अफ डाउनटाउनका पूर्व अध्यक्ष टंक पराजुली, पिताम्वर ज्ञावाली, नरबहादुर श्रीस रोट्रयाक्ट क्लव अफ बुटबल डाउनटाउनका अध्यक्ष कृष्ण घिमिरे, रोट्रयाक्ट क्लव अफ बुटबल रामापिथेकसका नि-वर्तमान अध्यक्ष बिष्णु घिमिरे, ज्ञानोदय आधारभुत विद्यालयका प्रधानाध्यापक मिनाकुमारी रासकोटी लगायतले शुभकामना व्यक्त गरेका थिए ।

रोटरी क्लव अफ बुटबल डाउनटाउनका कोषाध्यक्ष तथा कार्यक्रम संयोजक कमल नेपालको अध्यक्षता, सचिव प्रकाश पौडेलको सन्चालनमा कार्यक्रम भएको हो । क्लवले बक्तृत्वकला प्रतियोगितासमेत सम्पन्न गरेको थियो । उक्त प्रतियोगितामा करुणा राना प्रथम, शिवानी राना द्वितीय र पुनम सिञ्जालीले तृतीय स्थान हासिल गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्ण सुचारु गर्न आवश्यक पहल गरी दिन उद्योगीको देउवासँग आग्रह बसाइँसराइको समस्या विकराल : मन्त्री बस्नेत भूकम्प प्रभावितलाई राहतका लागि टानले गर्‍यो ५० लाख बढी सहयोग शान्तिपुरमा मनिषा मृत्यु प्रकरण : घाँटी थिची अचेत बनाएर बलात्कारपछि हत्या विष्णुका बयान इन्धन अभावका कारण उत्तरी गाजा अस्पतालमा ’जोखिममा जीवन’ सुनको मूल्यको फेरि नयाँ रेकर्ड कतारको मध्यस्तमा गाजामा थप दुइ दिन युद्बबिराम, यस बिचमा यस्तो गरिदैँछ ११ किलोमिटर लामो नहर सफा गर्न खटिए एक हजार जना एमाले अध्यक्ष ओली आज धनगढी जाँदै पाकिस्तानी पुर्व प्रधानमन्त्री खानका सल्लाहकारमाथि बेलायतमा एसिड प्रहार एमाले निकट प्रेस चौतारीको सम्मेलन आजबाट सुरु हुँदै आज पनि बस्दै रास्वपाको केन्द्रिय समिति र दलको बैठक भूकम्पको असर : त्रिपालमुनि एक हजार ७६ सुत्केरी ! अरनिको बहुउद्देश्यीय सहकारीको २३ औं साधारण सभा सम्पन्न लुम्बिनीका अस्पताल बिकास समितिहरुमा नियुक्ती बदरको मागसहित सर्बोच्चमा रिट दायर बझाङबाट ९१ किलो गाँजासहित तीन जना पक्राउ गौशालामा प्रहरी र प्रसाईं समर्थकबीच झडप ‘उमेर भिन्नता’को कारण थाइल्यान्डमा बेहुलाद्वारा बेहुलीसहित चार जनाको हत्या ! तिलोत्तमाको औद्यागिक व्यापार मेलामा ९ करोडको कारोबार, ५ दिन म्याद थप