१२ मंसिर २०८०, मंगलवार

Nov 28, 2023

बुटवल । एसिया कपको फाइनल खेलमा आज भारत र श्रीलंका भिड्दैछन् । यो खेल कोलम्बोको आर प्रेमदासा स्टेडियममा हुनेछ । एसिया कपका धेरै खेल वर्षाका कारण रद्द भएका छन् । भारत र पाकिस्तानबीचको पहिलो खेल वर्षाका कारण रद्द भएको थियो ।

भारत र पाकिस्तानबीचको दोस्रो खेल पनि रिजर्भ डेका कारण मात्रै सम्पन्न भएको थियो । पूरै प्रतियोगिता जस्तै एसिया कपको फाइनलमा पनि वर्षाको सम्भावना छ । मौसम विभागको अनुमान अनुसार खेलको टसको समयमा दिउँसो २ः३० बजे पानी पर्ने सम्भावना ५६ प्रतिशत छ । द्दस्घण् देखि टस्घण् सम्म वर्षाको सम्भावना द्दठ देखि द्धज्ञ प्रतिशत छ।

साँझ ६:३० बजेतिर ७७ प्रतिशत पानी पर्ने सम्भावना छ । साँझ ७:३० देखि ११:३० बजेसम्म २२ देखि १९ प्रतिशतसम्म वर्षाको सम्भावना रहेको छ । –बीबीसी हिन्दीको सहयोगमा

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अस्टिनवासी समुदायसँग नेजाद्वारा अन्तरक्रिया प्रदीप खड्का ‘ऐरी’ बाट बलिउडमा प्रवेश गर्दै बिल नभएको सुन जस्तो देखिने धातुसहित एकजना पक्राउ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र केपी ओलीबीच भेटवार्ता गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्ण सुचारु गर्न आवश्यक पहल गरी दिन उद्योगीको देउवासँग आग्रह बसाइँसराइको समस्या विकराल : मन्त्री बस्नेत भूकम्प प्रभावितलाई राहतका लागि टानले गर्‍यो ५० लाख बढी सहयोग शान्तिपुरमा मनिषा मृत्यु प्रकरण : घाँटी थिची अचेत बनाएर बलात्कारपछि हत्या विष्णुका बयान इन्धन अभावका कारण उत्तरी गाजा अस्पतालमा ’जोखिममा जीवन’ सुनको मूल्यको फेरि नयाँ रेकर्ड कतारको मध्यस्तमा गाजामा थप दुइ दिन युद्बबिराम, यस बिचमा यस्तो गरिदैँछ ११ किलोमिटर लामो नहर सफा गर्न खटिए एक हजार जना एमाले अध्यक्ष ओली आज धनगढी जाँदै पाकिस्तानी पुर्व प्रधानमन्त्री खानका सल्लाहकारमाथि बेलायतमा एसिड प्रहार एमाले निकट प्रेस चौतारीको सम्मेलन आजबाट सुरु हुँदै आज पनि बस्दै रास्वपाको केन्द्रिय समिति र दलको बैठक भूकम्पको असर : त्रिपालमुनि एक हजार ७६ सुत्केरी ! अरनिको बहुउद्देश्यीय सहकारीको २३ औं साधारण सभा सम्पन्न लुम्बिनीका अस्पताल बिकास समितिहरुमा नियुक्ती बदरको मागसहित सर्बोच्चमा रिट दायर