८ आश्विन २०८०, सोमबार

Sep 25, 2023

मुम्बई । प्रभास साउथका सुपरस्टार हुन् । उनको देश तथा विदेशमा फ्यान फलोइङ अत्याधिक छ । 

Advertisement

यसैबीच प्रभास सामाजिक सञ्जालमा खासै सक्रिय छैनन् । उनले आफ्नो फेसबुक र इन्स्टाग्राम अकाउन्ट मात्र आफ्ना आगामी फिल्महरूको बारेमा अपडेटहरू साझा गर्न प्रयोग 
गर्छन्। उनीहरु आफ्नो व्यक्तिगत जीवनको कुनै पनि अपडेट सामाजिक सञ्जालमा शेयर गर्दैनन् । यी सबैको बीचमा प्रभासको फेसबुक पेज ह्याक भएको ठूलो खबर आइरहेको छ । यो जानकारी अभिनेता स्वयंले दिएका छन् ।

अभिनेताको फेसबुक पेज शुक्रबार जुलाई २७ को रातमा ह्याक भएको थियो। ह्याकरहरूले उनको फेसबुकबाट ‘अनलकी ह्युमनू र बल फेल अराउन्ड द वल्र्ड शीर्षकका दुई भाइरल भिडियोहरू साझा गरेका थिए। पछि प्रभासले आफ्नो पेज हयाक भएको पुष्टि गरे। उनले इन्स्टाग्राम स्टोरीमा लेखेका छन्, ‘सबैलाई नमस्कार, मेरो फेसबुक पेज हयाक भएको छ। टोलीले समाधान गरिरहेको छ।’

प्रभासका फ्यानहरूलाई केही गडबड भएको आशंका थियो र उनीहरूले तुरुन्तै प्रभासको सोशल मिडिया टोलीको अगाडि यो कुरा उठाए। ह्याकिङको बारेमा थाहा पाएपछि प्रभासको टोली सक्रिय भयो र आधिकारिक खाता पुनः प्राप्त गर्न कदम चाल्यो। यसपछि फ्यानहरूले ठूलो राहतको सास फेरेका छन । प्रभासको फेसबुक पेजमा २४ मिलियन भन्दा बढी फलोअर्सको साथ ठूलो फ्यान आधार छ। जबकि प्रभास एसएस राजामौलीलाई मात्र फलो गर्छन्।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोल्पामा बस दुर्घटना, तीन जना घाइते डेंगु संक्रमणबाट थप एकको निधन  चाँंगुको शिक्षाको विकासका लागि जेल जानुपरे सबैभन्दा पहिला म जान्छु : मेयर जीवन खत्री युवती बलात्कार आरोपमा बालक पक्राउ एसियाली खेलकुद : महिला क्रिकेटको उपाधि भारतलाई ड्रोनबाट ब्यानर उडाएर एमाले बागमती प्रदेश अधिवेशन सुरु सुशासन समृद्धि र भ्रष्टाचार कोरिया नेपाल बहुप्राविधिक शिक्षालय बुटवल-१२ तामनगरमा वेल्डिङ व्यवसाय तालीम सुरू विदेशमा नेपालीमा आत्महत्या र डिप्रेसनको डर लाग्दो समस्या बालुवा उत्खनन गर्ने १० ट्याक्टर प्रहरी नियन्त्रणमा पर्सामा ३२ किलो चरेससहित एक जना पक्राउ लागूऔषधसहित पाँचजना पक्राउ लम्पी स्किन भ्याक्सिनमा कालोबजारी, ८० रुपैयाँको खोप १७२ मा बेच्दै लोटस भेट अभियन्ताहरू बोलाउँदा आएनन्, उहाँहरूको नेतासँग वार्ता गर्नुपर्ने हो ?: बालेन नेपाल र चीनबीच १३ बुँदे समझदारीमा हस्ताक्षर प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक बढ्यो प्रधानमन्त्री प्रचण्डद्वारा चीनको राष्ट्रिय स्मारकमा पुष्पगुच्छा अर्पण अप्पर लोहोरे खोला हाइड्रोपावरको आईपीओ सूचीकृत, कारोबार सुरु विदेशबाट आएको रकम शाइन बैकको मोबाइल बैंकिङ्ग एपबाटै बुझ्न सकिने सुनचाँदीको मूल्य स्थिर