१९ असार २०७९, आईतवार

Jul 3, 2022

माघ २९,
बुटवल । प्रदेश नम्बर ५ को सरकार र नेपाल टेलिभिजनबिच कार्यक्रम उत्पादन र प्रसारण गर्ने सम्बन्धमा सहकार्य गर्ने उद्देश्यका साथ सम्झौता भएको छ । आज प्रदेशका आन्तरिक मामिला तथा कानुन मन्त्रालयका सचिव केशवराज आचार्य र नेपाल टेलिभिजनका कार्यकारी अध्यक्ष डा. महेन्द्र बिष्टले उक्त सम्झौता पत्रमा हस्ताक्षर गर्नु भयो । सम्झौता अनुसार आगामी फागुन १ गतेदेखि नेपाल टेलिभिजनले प्रदेश सरकार र प्रदेश सभाका गतिबिधी, बिकास निर्माण, समृद्धिका आधार लगाएतका सुचनामुलक तथा सन्देशमुलक बिषयमा कार्यक्रम उत्पादन गरि कोहलपुर प्रसारणबाट प्रशारण गर्ने छ ।


सो अवशरमा बोल्दै प्रदेश पाँचका आन्तरिक मामिला तथा कानुन मन्त्री कुलप्रसाद केसीले नेपाल टेलिभिजनसँगको सहकार्यले संघियतालाई मजबुत बनाउने र सकारात्मक सन्देश प्रबाह गर्ने बताउनु भयो । संघियताको भावना अनुरुप आम जनताको चाहनालाई परिपुर्ती गर्ने सवालमा सकारात्मक सन्देश प्रबाह गर्दै अघि बढ्न संचार माध्यमको भुमिका अपरिहार्य भएको उहाँले चर्चा गर्नु भयो ।


नेपाल टेलिभिजनका अध्यक्ष डा. महेन्द्र बिष्टले सत्य तथ्यमा आधारित रहि निश्पक्ष समाचार उत्पादन र प्रसारण गर्ने हुनाले नेपाल टेलिभिजन सबैको सामु विश्वासको आधारशिला समेत बनेको बताउनु भयो । जनतालाई सहि सूचना संप्रेशण गरि समाज रुपान्तरणमा महत्वपुर्ण भूमीका खेल्ने कुरामा प्रदेश सरकारसँगको सहकार्यले थप मद्दत पुग्ने बिश्वास अध्यक्ष बिष्टले गर्नु भयो । आन्तरिक मामिला तथा कानुन मन्त्रालयका सचिव केशवराज आचार्यले संचार समाज बिकासको महत्वपुर्ण अंग भएकोले यसको सदुपयोग गर्दै प्रदेश सरकारको भुमिकालाई प्रभावकारी बनाउन सघाउ पुराउने बताउनु भयो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! पौडी खेल्ने क्रममा दुई भारतीय नागरिकको मृत्यु तत्कालीन नेकपाका बहुमत सदस्यको भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ? सरसफाइका लागि कठोर नीति ल्याउँदै तुलसीपुर चट्याङ लागेर ३ बाख्रा र एक भैंसी मरे, एक महिला घाइते जन्ती हिँडेको ट्याक्टर दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु फूलहरूलाई के हिउँद, के बर्खा (फोटोफिचर) बुटवल मण्डपको नाम फेर्ने उपमहानगरको निर्णयप्रति व्यवसायिक संघ-संस्थाहरुको असहमति, फिर्ता लिन माग तुलसीपुरका पानी मुहान क्षेत्रमा चुनढुगा उत्खननको तयारी, खानेपानी संस्थाको बिरोध एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल तिलोत्तमालाई युवामैत्री स्थानीय शासन घोषणा गर्न प्रतिबद्धता छोरी भएर जन्मिनु विडम्बना हो ! अर्थ मन्त्रालयले लुकायो बजेट भाषणको अघिल्लो दिनको सीसीटीभी फुटेज हस्ताक्षर किर्ते गरी छ्यालिस लाख रुपियाँ अपचलन गर्ने कर्मचारी पक्राउ पन्ध्र प्रतिशत दलित बालबालिका विद्यालयको पहुँच बाहिर पत्रकार पन्थीको ‘अन्ट्रान्सलेटेबल’ विश्वका १२ देशमा अमेजनमार्फत हार्डकभर र पेपरब्याकमा विपद्बाट हुने क्षति न्यूनिकरण गर देशको आर्थिक अवस्था गम्भीर संकटमा : प्रचण्ड सेयर बजारमा हरियाली बुटवलमा साइन्स-म्याथ ओलम्पियाड, कान्ति माविका शिशिर प्रथम