२ भाद्र २०७९, बिहीबार

Aug 18, 2022

फाईल तस्वीर

पुस २८,

Advertisement

ग्लोबल आवाज

बुटवल । भैरहवा विमानस्थलमा विगत ३ दिनदेखि विद्युत आपूर्तिका समस्या भएको छ । विमानस्थलमा विद्युत आपूर्ति नहुदाँ खासगरी रातको समयमा यात्रुहरुका लागि निकै समस्या भएको छ । रातको समयमा वत्ति नबोल्ने तथा दिनमा समेत विद्युत अवरुद्ध हुदाँ समस्या उत्पन्न भएको हो । विमानस्थलको धावन मार्गमा भने विद्युत आपूर्तिको समस्या नभएकाले नियमित उडान भने प्रभावित भएका छैन् ।

विमानस्थलको धावन मार्गमा समस्या नरहे पनि ट्रमिनल भवनमा विद्युत सर्ट भई समस्या देखा परेको हो । ट्रमिनलको पुरानो भवनमा विद्युत लाइनमा समस्या देखिएको गौतमवुद्ध अन्तराष्ट्रिय विमानस्थलका योजना प्रमुख प्रवेश अधिकारीले बताएका छन् । समस्याको समाधानका लागि हिजो मात्रै काठमाडौँबाट आएका प्राविधिक टोलीले अनुसन्धान गरि रहेको छ । उपप्रधान तथा रक्षामन्त्री ईश्वर पोखरेल पुस २६ गते रुपन्देही आउँदा समेत पनि विमानस्थलमा विद्युत आपूर्तिको समस्या रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्लास्टिक झोला प्रतिबन्ध : कार्यान्वयनमा चूनौतीपूर्ण पूर्व-पश्चिम राजमार्गमा बसको ठक्करबाट अटो रिक्सामा सवार ३ जनाको मृत्यु, एक घाइते मौसम : लुम्बिनीका केहि स्थानमा मेघ गर्जनसहित मध्यम वर्षाको सम्भावना कलंकीको खसीबजार हटाउन काठमाडौं महानगरको १५ दिने अल्टिमेटम प्रतिनिधिसभा बैठक : नागरिकता विधेयक संसोधन नगरी आजै पारित गर्ने तयारी यस्ता छन् धरानका मेयर हर्क साम्पाङका १०० दिनका १३ काम काठमाडौंको फोहोर व्यवस्थापनमा चारबुँदे सहमति पशुआहारका लागि गाउँकै उद्योगमा उत्पादन भएको ‘साइलेज’ प्रयोग ‘भारत गौरव पर्यटक रेल’ दोस्रो पटक जनकपुरधाम आउँदै लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा १५० शैय्याको नयाँ भवनबाट प्रसूति सेवा बन्दीलाई कारागारभित्रै अस्पताल मुख्यमन्त्री केजरीवालद्वारा ‘भारतलाई पहिलो बनाऔँ’ अभियान सुरु ‘पत्रकार कुट्ने’ परासीको पाल्हीनन्दन प्रमुखलाई कारवाहीको माग निर्वाचन सुरक्षा योजना बनाउन आयोगको निर्देशन अर्थमा चुक्यो लुम्बिनी सरकार नवलपरासीको विभिन्न स्थानबाट फरार ७ जना प्रतिवादी पक्राउ दार्चुलामा जीप दुर्घटना : पाँच जनाको मृत्यु, छ घाइते लुम्बिनी फोटो ग्राफर संघको सप्ताहव्यापी कार्यक्रम , ५० जनाले गरे रक्तदान लुम्बिनी सरकारले आफ्नाे सेवा सुविधा वृद्धिका लागि खुलायाे बाटाे, थप नियुक्तिका लागि अनुसूची हेरफेर चार महिनामा विपद्का घटनाले लियो १५७ जनाको ज्यान, ८५ करोडभन्दा बढीको आर्थिक क्षति