१४ चैत्र २०७९, मंगलवार

Mar 28, 2023

मुम्बई । बलिउड अभिनेता तथा निर्देशक सतीश कौशिकको गत मार्च ९ मा निधन भयो । उनका भतिज निशान्तले सतीशको अन्तिम संस्कार गरे । उनले सतीशको अस्थीलाई हरिद्वारमा विसर्जन गरिसकेका छन् ।हालैमात्र निशान्तले काका सतीशको अन्तिम इच्छाको बारेमा खुलासा गरेका छन् । जुन इच्छालाई सतीशले पुरा गर्न सकेनन् ।

‘काका एउटा ठूलो फिल्म स्टुडियो बनाउन चाहनुहुन्थ्यो । अब त्यो चाहनालाई बोनी कपूर र अनुपम खेरले पुरा गर्दै हुनुहुन्छ । किनकी उहाँहरु काकाको परिवार सदस्य जस्तै हुनुहुन्छ’, निशान्तले भनेका छन् ।निशान्तका अनुसार सतीश सन् २०२१ मा रिलिज फिल्म ‘कागज’को सिक्वेल बनाइरहेका थिए । यो फिल्म अहिले सम्पादन चरणमा छन् । भलै सतीशले फिल्मको काम पुरा गर्न नपाए पनि सतीशले त्यो कामलाई पुरा गर्ने योजना बनाएका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

धरौटी बुझाएर छुटे प्रधानमन्त्रीविरुद्ध नाराबाजी गर्दा जेल परेका युवकहरू विराटनगरमा पहिचानवादी र प्रहरीबीच झडप, अश्रुग्यास प्रहार ‘लालपुर्जा लिँदा लाग्ने शुल्क धेरै भयो, घटाउनुको विकल्प छैन्’ मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु लागुऔषधसहित १० जना पक्राउ लटरम्म फूलेको आँपमा फड्के किराको प्रकोप बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ विश्वप्रकाश शर्माले भने- गणतन्त्रमा विरोधीको मुख थुन्न पाइँदैन, युवालाई अविलम्ब रिहा गर जनताले चाहे अर्को पार्टी खोल्न सक्छु : भीम रावल मिटरब्याज पीडितसँग वार्ता गर्न समिति गठन, विधेयक दर्ताबारे मन्त्रिपरिषद्को बैठकमा निर्णय हुने एकीकृत समाजवादीको सचिवालय बैठक आह्वान घट्यो सुनकाे भाउ नायक शिव श्रेष्ठले पोडकास्ट चलाउने एमाले एक्लनु षडयन्त्रको शिकार कि नेतृत्वको कमजोरी ? प्रमोद खरेलको ‘कर्मै मेरो रैछ खोटी’मा शिल्पा पोखरेल र विक्रम एमालेमै बस्न अन्तिम बिन्दुसम्म प्रयास गर्नेछु : भीम रावल खुलामञ्च निषेधित क्षेत्र होइन, खुलामञ्चमा राख्ने तयारी गरिनु शंकास्पद : मेयर शाह महालक्ष्मी विकास बैंकले ऋणपत्र निष्कासन गर्न धितोपत्र बोर्डबाट पायो अनुमति कृषि विकास बैंकको आज लाभांश प्रस्ताव पारित हुँदै साथीले चलाएको बन्दुक पडकिदा गुरुङको मृत्यु