१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । मंसिर–४ मा सम्पन्न प्रतिनिधि तथा प्रदेशसभा निर्वाचनको जारी मतगणनामा रुपन्देही–३ मा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका उम्मेदवार दिपक बोहोराले अग्रतालाई कायमै राखेका छन् । बोहोराले हलो चिन्हमा ३२८४८ मतका साथ अग्रता कायम राखेका हुन् ।

यस क्षेत्रमा हालसम्म ८४ हजार ७४ मत गणना सकिएको छ । गृहमन्त्री तथा नेपाली काँग्रेसका नेता बालकृष्ण खाँड ३१ हजार ६ मतकासाथ दोस्रो स्थानमा रहेका छन् । गनेका मध्ये बदर मत ४७१३ रहेको छ । प्रदेश सभा सदस्यमा तुलसी प्रसाद चौधरीले सुर्य चिन्हमा १३ हजार ४२२ प्राप्त गर्दा नेपाली काँग्रेसका रामचन्द्र ढकालले रुख १३ हजार ३६७ मतकासाथ पछ्याईरहेका छन् । आज विहान ११ बजेसम्म गणनाको सबै काम सम्पन्न गर्नेगरी काम भैरहेको निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड