१६ माघ २०७९, सोमबार

Jan 30, 2023

बुटवल । मंसिर ४ मा सम्पन्न प्रदेश तथा प्रतिनिधि सभा निर्वाचनको मत परिणाम आउने क्रम अन्तिम चरणमा पुगेको छ । यसैबी रुपन्देहीमा जारी मतगणनामा प्रतिनिधिसभा तर्फ अझै ३ वटा निर्वाचन क्षेत्रको अन्तिम मत परिणाम टुङ्गो लागेको छैन  ।

Advertisement

प्रतिनिधि सभामा ५ वटा निर्वाचन क्षेत्र रहेको रुपन्देहीको पछिल्लो मत परिणाम यस्तो रहेको छ :

रुपन्देही निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ प्रतिनिधि सभा सदस्यका लागि जारी मतगणनामा नेकपा एमालेका सचिव छबिलाल विश्वकर्माले सूर्य चिन्हमा १३७२४ मत प्राप्त गरेका छन् । निकटतम प्रतिस्पर्धी नेता घनस्याम भुषालले त्रिभुज चिन्हमा ११३५५ मत प्राप्त गरेका छन् । यसैगरी नागरिक उन्मुक्ति पार्टीका धनिराम चौधरी ८३९६ मतकासाथ तेस्रो स्थानमा छन् ।

रुपन्देही निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ प्रतिनिधि सभा सदस्यमा नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष  बिष्णु पौडेलले २३७९३ मतकासाथ अग्रताकायम राखेका छन् । राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका गणेश पौडेलले घण्टी चिन्हमा २२८८७ मतसहित दोस्रोमा छन् । राष्ट्रिय जनमुपक्ति पार्टीका केशव बहादुर थापा मगरले घर चिन्हमा १९२७० मत प्राप्त गरेका छन् ।

रुपन्देही निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ३ प्रतिनिधि सभा सदस्यमा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी राप्रपाका नेता  दिपक बोहराले हलो चिन्हमा २५३५९ मतकासाथ अग्रता कायम राखेका छन् । गृहमन्त्री तथा नेपाली काँग्रेसका नेताबालकृष्ण खाँणले रुख चिन्हमा २४९९३ मतकासाथ दोस्रोमा छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु