२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

मंसिर १५,
ग्लोबल आवाज

बुटवल । विभिन्न उद्योग, व्यवसाय, संघ संस्थाहरुमा नेतृत्व तथा काम गरिरहेका उद्योगी र व्यवसायी तथा नेतृत्वहरुका लागि विशेष प्रशिक्षण ‘टोटल क्वालिटी म्यानेजमेण्ट ट्रेनिङ्ग’ रुपन्देहीको मणिग्राममा सम्पन्न भएको छ । तिलोत्तमा मणिग्राममा रहेको ड्रिमल्याण्ड गोल्ड रिसोर्टमा विहिबारदेखि सुरुभएको ३ दिने प्रशिक्षण कार्यक्रम शनिबार सम्पन्न भएको हो ।

तालिममा श्रीलंकाबाट आएकी अन्तराष्ट्रिय प्रशिक्षक सकुुन्तला गुनेटिलिकेले प्रशिक्षण सहजीकरण गरेकी थिइन् । नेपाल अट्स आल्मुनियम सोसाइटी र ग्लोबल पब्लिसिटीको आयोजनामा सञ्चालित तालिममा ३० भन्दा बढी उद्योगी र व्यवसायीहरुको सहभागिता रहेको थियो । अन्तराष्ट्रिय स्तरको सो प्रशिक्षण तथा सेमिनारमा गुणस्तरीय व्यवस्थापन, प्राविधिक समस्या समाधान, समय व्यवस्थापन, व्यवसायिक तथा व्यक्तित्व विकास लगाएतका शिर्षक तथा विषयहरुमा जानकारी गराइएको ग्लोबल पब्लिसिटीका प्रवन्ध निर्देशक गौतम भुसालले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य तिलोत्तमामा चापागाईँ खाँण भन्दा ८ मतले अघि चुनाव चिन्ह दाङमा दुई पालिकाका र ३९ वडाको नतिजा सार्वजनिक भक्तपुरमा नेमकिपाको ‘क्लिन स्विप’ विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर मृत्यु हुनेको सनाखत एमालेले सत्ता गठबन्धनमाथि लगाएको आरोपप्रति कांग्रेसको आपत्ति, ‘नतिजाले एमाले अत्तालियो’ भारतीय प्रधानमन्त्री माेदीकाे भ्रमणले लुम्बिनी क्षेत्रका बजार बन्द देउवा र मोदीद्वारा संयुक्त रुपमा ‘बुद्धिस्ट कल्चर एण्ड हेरिटेज सेन्टर’ को शिलान्यास शुद्धोधन गाउँपालिका–४ को वडाध्यक्षमा कांग्रेसका अधिकारी विजयी विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर २ जनाको मृत्यु स्थापितभन्दा बालेन २८७५ मतले अगाडि गोरखामा एमाले उम्मेदवार १ मतअन्तरले विजयी भएपछि तनाव, सर्वदलीय बैठक बस्दै