५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

मंसिर १५,
ग्लोबल आवाज
सुनसरी । सुनसरीमा गएराति साढे १२ बजे एम्बुलेन्स र ट्रक एकआपसमा ठोक्किदा ७ जनाको मृत्यु भएको छ । बिराटनगरको गोल्डेन अस्पतालबाट उदयपुर जाँदै गरेको एम्बुलेन्स र वीरगन्जबाट विराटनगर आउँदै गरेको ट्रक एकआपसमा ठोक्किएर उक्त दुर्घटना भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुनसरीका प्रवक्ता विनोद शर्माले जानकारी दिए। उनका अनुसार ना २ ख ९०८२ नम्बरको ट्रक र को १ च ९३ ६४ नम्बरको एम्बुलेन्स एकआपसमा ठोक्किएको थियो। एम्बुलेन्समा एक महिला र अन्य ६ जना पुरुष सवार रहेका थिए।

मृतकहरूमा उदयपुर त्रियुगा नगरपालिका–१० बस्ने २८ वर्षीय राजेशकुमार दनुवार, ३४ वर्षीय दुर्गाधन राई, २८ वर्षीय टेकेन्द्र राई, ५० वर्षीय तुलाबहादुर राई, ३५ वर्षीय मुकेश राई, ३२ वर्षीय दिनेश रार्ई र ८५ वर्षीय शिवमाया राई रहेका छन्। ‘शिवमायाको चाहिँ विराटनगरमै निधन भएका कारण घर ल्याउँदै रहेछ,’ डिएसपी शर्माले भने, ‘अगाडि कुहिरो लागेको थियो, गाडीको लाइट कम भएका कारण दुर्घटना भएको हो।’ उनले दुर्घटनापछि बेपत्ता ट्रक चालकको खोजी कार्य भइरहेको जानकारी दिए। ‘हामीलाई एम्बुलेन्सबाट मान्छे निकाल्नै करिब ५ घण्टा लाग्यो,’ उनले भने। कोसी गाउँपालिका–७ हरिपुरमा सो दुर्घटना भएको हो। घटनाको प्रकृति हेर्दा दुवै सवारी ‘ओभरस्पिड’ रहेको प्रहरीको अनुमान छ। प्रहरीका अनुसार दुर्घटना भएपछि उछिट्टिएको एम्बुलेन्स सडकमा उल्टो बजारिएको थियो।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु तीन दिन मनाइने गणतन्त्र दिवस