२० जेष्ठ २०८०, शनिबार

Jun 3, 2023

मंसिर १४,

Advertisement

गुल्मी । गुल्मीको रूरूक्षेत्र गाँउपालिका वडा नम्बर ६ रिमुवामा विहान सात वजेदेखि शुरु भएको उप निर्वाचनको मतदान जारी भएको छ । वडाध्यक्ष पदको लागि भएको उपनिर्वाचनमा दिउँसो ३ : २० बजेसम्म रिमुवामा ६२ प्रतिशत मत खसेको छ । २०४८ मतदाता रहेका छन् ।

मतदाताले बिहान ७ बजेबाट बेलुकी ५ बजेसम्म मतदान गर्न पाउने छन् । नेपाल प्रहरी, शशस्त्र प्रहरी र नेपाली सेनाको कडा सुरक्षाका बीच सौहार्दपुर्ण वातावरणमा मतदान भइरहेको छ । निर्वाचनमा तीनजना उम्मेदवार रहेका छन् ।

जसमध्ये नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) बाट गिरी प्रसाद सिञ्जाली, नेपाली काङ्ग्रेसबाट वेद बहादुर दर्लामी र स्वतन्त्र उम्मेदवार मीन बहादुर दर्लामीले उम्मेदवारी दिएका हुन् । जसमध्ये नेकपा र नेपाली काङ्ग्रेसका उम्मेदवारबीच मुख्य प्रतिस्पर्धा हुदैँछ ।

तत्कालीन वडा अध्यक्ष पूर्ण बहादुर रेगामीको निधन भएपछि सोही वडामा अहिले उपनिर्वाचन भएको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बिश्वका केन्द्रिय बैंक बिच सुन किन्ने प्रतिस्पर्धा सुरु, १७६ प्रतिशतले बढ्यो खरिद सार्वजनिक जग्गाका घरटहरा हटाएर १५ सैयाको अस्पताल बनाउन सुरु उडिसा रेल दुर्घटनाः राज्य शोकको घोषणा, गोवा-मुम्बई रेल उदघाटन स्थगित यस्तो ६ वटा जीवनशैली, जसले घटाउँछ यौन क्षमता कुन बार कुन रंगको पहिरन लगाउँदा शुभ हुन्छ ? बास्तुबारे जान्नुहोस् !! प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज दिउँसो ४ बजे स्वदेश फर्कने आजको मौसमः अत्याधिक गर्मी हुने भएकाले सतर्कता अपनाउन अनुराेध रेशमको कथा पश्चिम नवलपरासीमा पिकअपको ठक्करबाट एक जनाको मृत्यु, दुई गम्भिर घाईते पाल्पाको दाेभान माध्यमिक विद्यालयमा एक दिवसीय अभिभावक शिक्षा गुल्मीमा सरकारी छात्रवृत्तिमा पढेका चिकित्सकले नै लिन्छन् दोहेरो, त्यहोरो सुविधा एमालेका ६ सचिवले पाए प्रदेश इन्चार्जको जिम्मेवारी, लुम्बिनीमा पद्मा अर्याल तिलाेत्तमाकाे आनन्दवन शंकरनगर खानेपानीले दिएको कम्पाेष्ट बिनकाे प्रयाेग प्रभावकारी भएन बुटवलमा अवैध मलको कारोबार : अनुगमन टोली पुग्दा ‘मुख्य सप्लायर्स’ सुव एग्रोभेटका सञ्चालक टाप भानु माविमा अन्तरक्रिया सम्पन्न नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरणविरुद्ध सर्वाेच्चमा रिट दर्ता, आइतबार पेसी डोटीमा शंकास्पद वस्तु फेला बच्चा जन्माउन नसक्दा महिलाकाे मृत्यु गुल्मीको मुसिकोटमा विपन्न परिवारका छोराछोरी यसरी बन्दै छन् इन्जिनीयर कार्यकर्ता पढाउन थाले माओवादी नेता