२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

मंसिर १३,

Advertisement

ग्लोबल आवाज

वुटवल । बुटवल ११ देविनगरमा अवस्थित तिनाउ इ बोर्र्डिङ्गगमा शुुक्रबार विविध प्रतियोगिताहरु सम्पन्न भएका छन् । जस अन्र्तगत आज शुक्रबार नेपाली लोक तथा सस्कृतिको जर्गेना गर्दैै कक्षा (४-९) मा खुल्ला गायन प्रतियोगिता, प्रिपाइमरी कक्षाहरुमा चित्रकला प्रतियोगिता , तिनाउ इङलिस सोसाइटिको आयोजनामा कक्षा (५-९)को अंगे्रजी निबन्ध लेखन प्रतियोगिता , तिनाउ वाल क्लवको आयोजनामा कक्षा (५-९) कै नेपाली निबन्ध लेखन प्रतियोगिता र तिनाउ जुनिएर रेडक्रस सोसाइटिद्वारा रेडक्रस सम्बन्धी हाजिरिजवाफ प्रतियोगिता र तिनाउ आइटि क्लवद्धारा कम्प्युटर पार्ट प्रदशनी कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।

कक्षा (४-९) को खुल्ला गायन प्रतियोगितामा सगरमाथा सदनका प्रविन रसाइलि (९ सन्), माछाप्रच्छे सदनका सागर कार्कि (९ सन्), र कन्चनजङगा सदनकी अंकिता खनाल (९ स्टार) क्रमश प्रथम, द्धितिय र तृतिय भएका छन् । त्यसैगरी प्रिपाइमरि तहको चित्रकला प्रतियोगितामा एल के जी र यू के जी स्टार सन मुन र रोज देखि रोहन साहि, दिपसन् प्रोखेल, साइरस शर्मा, र इभेन्जेलिना रसालि, आर्रजना खनाल, सुुहाना शर्मा, सेलिसा राना र सीमरन भट्टराई क्रमश प्रथम भएका छन् । त्यसैगरी जुनिएर रेडक्रस सोसाइटिद्धारा आयोजित हाजिरिजवाफ प्रतियोगितामा कन्चनजङगा सदनका विकाश जि आर, करिस्मा श्रेष्ठ, सुुप्रिया पुन र रोस्नि बस्नेत प्रथम भएका छन् ।

तिनाउ वाल क्लवद्धारा आयोजित निबन्ध लेखन प्रतियोगितामा कन्चनजङ्गा सदनकी वर्षा पौडेल (८ स्टार) प्रथम, सगरमाथा सदनकी विपासा कुँवर (७ सन्) , द्धितिय र धर्मभक्त सदनकी प्रकृति खत्रि (७ सन्) तृतिय भएका छन् । तिनाउ इङलिस सोसाइटिकोे आयोजनामा आयोजित अंगेजी निबन्ध लेखन प्रतियोगितामा निसा काफ्ले प्रथम, प्रसान्त पौडेल द्धितिय, वर्षा पौडेल तृतिय र रक्षा कार्कि सान्त्वना भएका छन् । सम्पूर्ण विधाहरुमा गरि झण्डै १५० भन्दा बढि प्रतियोगिहरु मध्ये प्रथम, द्धितिय र तृतिय हन सफल करिव ५० जना विद्यार्थिहरुलाई विद्यालयका अध्यक्ष र प्राचार्यले अविर तथा पुरष्कार प्रदान गरेका थिए ।

विद्यालय व्यावस्थापन समितिका अध्यक्ष यज्ञमूर्ति पाण्डेको प्रमुख आथित्यता एवं विद्यालयकी प्राचार्य सिता पाण्डे र विद्यालय संचालक समितिका सदस्य आविस्कार पाण्डेको विशिष्ठ आथित्यतामा भएको कार्यक्रमको सञ्चालनसंचालन कक्षा ९ का विद्यार्थी साजन मल्ल र तिनाउ जुनिएर रेडक्रस सोसाइटिकि इन्चार्ज माट्रिका जि शिले गरेका थिए भने विद्यालयका नेपाली शिक्षक विश्वास भण्डारिले निर्णाकको भुमिका निर्वाह गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानमन्त्री देउवा र भारतीय समकक्षी मोदीले मायादेवी मन्दिरमा एकसाथ गरे प्रार्थना भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी लुम्बिनीमा, देउवाले गरे स्वागत भरतपुरमा रेनु भन्दा विजय ४३ मतले अगाडि धनगढीमा मतान्तर बढाउँदै स्वतन्त्र उम्मेदवार हमाल दिल्लीको तापक्रम ४९ डिग्री सेल्सियस, सर्वसाधारणलाई घरभित्रै बस्न अनुरोध भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी आज ६ घण्टाको लागि नेपाल आउँदै बुटवलमा खेलराज पाण्डेय १८१४ मतले अघि तिलोत्तमामा एमालेको विजयी सुरुवात, गठबन्धनलाई हराउँदै वडा १ को अध्यक्षमा गिरी सैनामैना २ मा गठबन्धनलाई हराउँदै एमालेका कंडेल विजयी देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस २०९ मतले पछाडी चितवनका २० वडाको मतपरिणाम सार्वजनिक, कांग्रेस ९ र एमाले ६ वडामा विजयी पोखराको पहिलाे नतिजा : १ मा एमाले, २ मा कांग्रेस विजयी तिलोत्तमामा खाँण र चापागाईं बीच कडा प्रतिस्पर्धा जारी गौतमबुद्ध विमानस्थलमा पहिलाे अन्तर्राष्ट्रिय उडान, जजिरा एयरबेजको जहाज अवतरण बुटवल उपमहानगर-१९ मा प्यानलसहित एमाले विजयी लुम्बिनी प्रदेशसहित यी स्थानमा वर्षाकाे सम्भावना, भाेलि हावाहुरी चल्नसक्ने दाङको बङ्गलाचुलीमा गठबन्धन दल विजयी देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस १६९ मतले पछाडी तिनाउमा गठबन्धनलाई हराउँदै बहुमत वडासहित एमालेको जित लुम्बिनी भ्रमणले नेपाल–भारत सम्बन्ध अझ मजबुत बनाउने छ : भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी