६ आश्विन २०८०, शनिबार

Sep 23, 2023

मंसिर १३,

Advertisement

ग्लोबल आवाज

वुटवल । बुटवल ११ देविनगरमा अवस्थित तिनाउ इ बोर्र्डिङ्गगमा शुुक्रबार विविध प्रतियोगिताहरु सम्पन्न भएका छन् । जस अन्र्तगत आज शुक्रबार नेपाली लोक तथा सस्कृतिको जर्गेना गर्दैै कक्षा (४-९) मा खुल्ला गायन प्रतियोगिता, प्रिपाइमरी कक्षाहरुमा चित्रकला प्रतियोगिता , तिनाउ इङलिस सोसाइटिको आयोजनामा कक्षा (५-९)को अंगे्रजी निबन्ध लेखन प्रतियोगिता , तिनाउ वाल क्लवको आयोजनामा कक्षा (५-९) कै नेपाली निबन्ध लेखन प्रतियोगिता र तिनाउ जुनिएर रेडक्रस सोसाइटिद्वारा रेडक्रस सम्बन्धी हाजिरिजवाफ प्रतियोगिता र तिनाउ आइटि क्लवद्धारा कम्प्युटर पार्ट प्रदशनी कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।

कक्षा (४-९) को खुल्ला गायन प्रतियोगितामा सगरमाथा सदनका प्रविन रसाइलि (९ सन्), माछाप्रच्छे सदनका सागर कार्कि (९ सन्), र कन्चनजङगा सदनकी अंकिता खनाल (९ स्टार) क्रमश प्रथम, द्धितिय र तृतिय भएका छन् । त्यसैगरी प्रिपाइमरि तहको चित्रकला प्रतियोगितामा एल के जी र यू के जी स्टार सन मुन र रोज देखि रोहन साहि, दिपसन् प्रोखेल, साइरस शर्मा, र इभेन्जेलिना रसालि, आर्रजना खनाल, सुुहाना शर्मा, सेलिसा राना र सीमरन भट्टराई क्रमश प्रथम भएका छन् । त्यसैगरी जुनिएर रेडक्रस सोसाइटिद्धारा आयोजित हाजिरिजवाफ प्रतियोगितामा कन्चनजङगा सदनका विकाश जि आर, करिस्मा श्रेष्ठ, सुुप्रिया पुन र रोस्नि बस्नेत प्रथम भएका छन् ।

तिनाउ वाल क्लवद्धारा आयोजित निबन्ध लेखन प्रतियोगितामा कन्चनजङ्गा सदनकी वर्षा पौडेल (८ स्टार) प्रथम, सगरमाथा सदनकी विपासा कुँवर (७ सन्) , द्धितिय र धर्मभक्त सदनकी प्रकृति खत्रि (७ सन्) तृतिय भएका छन् । तिनाउ इङलिस सोसाइटिकोे आयोजनामा आयोजित अंगेजी निबन्ध लेखन प्रतियोगितामा निसा काफ्ले प्रथम, प्रसान्त पौडेल द्धितिय, वर्षा पौडेल तृतिय र रक्षा कार्कि सान्त्वना भएका छन् । सम्पूर्ण विधाहरुमा गरि झण्डै १५० भन्दा बढि प्रतियोगिहरु मध्ये प्रथम, द्धितिय र तृतिय हन सफल करिव ५० जना विद्यार्थिहरुलाई विद्यालयका अध्यक्ष र प्राचार्यले अविर तथा पुरष्कार प्रदान गरेका थिए ।

विद्यालय व्यावस्थापन समितिका अध्यक्ष यज्ञमूर्ति पाण्डेको प्रमुख आथित्यता एवं विद्यालयकी प्राचार्य सिता पाण्डे र विद्यालय संचालक समितिका सदस्य आविस्कार पाण्डेको विशिष्ठ आथित्यतामा भएको कार्यक्रमको सञ्चालनसंचालन कक्षा ९ का विद्यार्थी साजन मल्ल र तिनाउ जुनिएर रेडक्रस सोसाइटिकि इन्चार्ज माट्रिका जि शिले गरेका थिए भने विद्यालयका नेपाली शिक्षक विश्वास भण्डारिले निर्णाकको भुमिका निर्वाह गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एनआरएनए अध्यक्षका प्रत्याशी शर्माकाे विश्व दौडाहा जारी देश बिरुद्ध लेखेको आरोपमा पाकिस्तानमा एक पत्रकार हिरासतमा छन्द लहरीमा लहरिँदा नेपालमा लगानी गर्न आयरल्याण्डका राष्ट्रपतिसँग सभामुखकाे अनुराेध ओलीले सम्झिए भारतीय नाकाबन्दीका कष्टकर दिन आज क्यानको नेतृत्व चयन हुँदै, चतुरबहादुर र बिनयराज बीच प्रतिस्पर्धा मुगु सदरमुकाम गमगढी बजारमा आगलागी, ५ घर पूर्ण रुपमा क्षति  बोलेरो जीपबाट खसेर बालकको मृत्यु आजदेखि प्रधानमन्त्री प्रचण्ड चीन भ्रमणमा राहत शिक्षकहरुले पुनः आन्दोलनको घोषणा लुम्बिनी प्रदेश याेजना आयाेगमा थपिए दुई सदस्य पल्लीकोट स्वास्थ्य चौकीमा गुल्मी जिल्लाका स्वास्थ्यकर्मीहरुको जमघट २१ औं लिस्नु कपको उपाधि फर्साटिकरलाई सरकार र शिक्षकबीच सहमति, आन्दाेलन फिर्ता बैतडीमा १९ वर्षीया एक किशोरी मृत फेला रासायिक मल विस्थापित गर्न अर्गानिक मल उत्पादनमा ध्यान बाँकेको जयेन्दु बाल सुधार गृहमा झडपपछि नौ थुनुवा फरार मलेसिया पठाइदिन्छु भन्दै तीन लाख ठगी गर्ने एक जना प्रकाउ नक्कली नोटसहित सुनसरीबाट दुई जना पक्राउ दिगो विकास लक्ष्यका बारेमा छलफल गर्न सरकारले सर्वपक्षीय बैठक बोलाउनुपर्छ : अध्यक्ष तिमिल्सिना