१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

बुटवल । ब्यूटी प्याजेण्ट ( सौन्दर्य प्रतियोगिता) द रन वे सिजन–३ को क्लोज क्याम्प सुरु भएको छ । आर.एन.स्टायलको आयोजनामा सञ्चालित प्रतियोगिताको शनिबारदेखि क्लोज क्याम्प सुरु भएको हो । कम्पनीले शनिबार साँझ तिलोत्तमास्थित हिडन प्यालेसमा पत्रकार सम्मेलन गरी प्रतियोगिता बारे जानकारी गराएको हो ।

Advertisement

यस अगाडि नै २ वटा संस्करण सम्पन्न गरेको इभेण्ट अर्गनाइजर तथा म्यानेजमेण्ट कम्पनी आर एन स्टायलले कोरोना महामारी पछि गर्न लागेको यो पहिलो प्रतियोगिता रहेको कम्पनीका प्रमुख रेशम न्यौपानेले बताए ।

गत चैत १२ गतेदेखि अडिशन सुरु भएको प्रतियोगिताको छनौट तथा प्रशीक्षण सकिएको र हाल २० जना उत्कृष्ट प्रतियोगीहरुलाई क्लोज क्याम्पमा राखेर प्रशीक्षण सुरु गरिएको प्रतियोगिताका मुख्य कोरियोग्राफर तथा नेपालकै चर्चित युवा कोरियोग्राफर सुजित बस्यालले बताए ।

प्रतियोगितामा युवा र युवतीहरुको सहभागिता रहेको छ । दुबैतर्फका विजेताले उपाधिसँगै नगद २०–२० हजार,प्रमाण पत्र, मायाको चिनो, एकवर्षका लागि फेशनेवल ड्रेस उपलब्ध गराउने आर एन स्टाइलका निर्देशक समेत रहेका बस्यालले बताए । प्रतियोगितामा नवलपरासी,रुपन्देही,कपिलबस्तु,दाङ लगाएतका जिल्लाहरुबाट सहभागी रहेको आयोजक कम्पनीका निर्देशक बस्यालले बताए।

पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै आयोजक आर एन स्टायलका प्रमुख न्यौपानेले आफूहरुद्वारा आयोजित प्रतियोगिता विवादरहित सफल तथा प्रभावकारी भएको दावी गरे । उनले भने ‘यस्ता प्रतियोगिताहरुप्रति प्रश्न उठ्दै आएका छन्। तर, हामीले यसै पेशा,कर्मलाई व्यवसायिक मर्यादित र व्यवस्थित बनाउनकै लागि आर एन स्टायलको स्थापना गरेका हौं । हामीले गर्ने इभेण्टलाई हामी व्यवस्थित तथा पारदर्शी बनाउँदै आएका छौं ।’

पत्रकारको जिज्ञासामा जवाफ दिँदै कम्पनीका निर्देशक तथा प्रतियोगिताका मुख्य कोरियोग्राफर बस्यालले ब्यूटी प्याजेण्टलाई मोडलिङ र गल्यामरसँग मात्रै नजोड्न सबैमा आग्रह गरे । उनले भने ‘ अहिलेपनि ब्यूटी प्याजेण्टलाई केवल मोडलिङ र गल्यामरसँग मात्रै जोड्ने गरिन्छ । तर, यस्ता प्रतियोगिताले व्यक्तित्व विकास, आत्मबल बढाउने,सामाजिक उत्तरदायित्व बढाउने जस्ता कुरामा पनि महत्व राख्दछ । प्रतियोगितामा विजेता भएका मात्रै नभई सहभागीले पनि धेरै सिक्छन् र सिकेको कुरालाई जीवनमा लागू पनि गर्छन् । जुन हामीले देख्दै ,महसुस र अनुभव गर्दै आएका छौं।’

प्रतियोगिताको आगामी २५ गते ग्राण्ड फिनाले हुने कार्यक्रमका म्यानेजर विवेक केसीले बताए । शनिबार पत्रकार सम्मेलनकै अवसरमा प्रतियोगितामा सहभागीहरुले ‘फेशन सो’ गरेका थिए । उक्त फेशन सो मा आर एन स्टायलकी देवदह र नेपालगञ्ज कार्यक्रमकी संयोजक अनु अनमोल क्षेत्री, मोडल तथा कोरियो ग्राफर साहिर केसी,प्रशान्त शाह लगाएतको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

१५ वर्षीया छात्रालाई बलात्कार गरी फरार रहेका प्रिन्सीपल पाँच वर्षपछि पक्राउ हजुरआमाको हत्या गरेको अभियोगमा नाती पक्राउ निजगढमा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल बनाउन सर्वोच्चले लगायो रोक ६८ हजार बढी विद्यार्थीले लुम्बिनीबाट एसएलसी दिदैँ तिलोत्तमामा खाँण ८४५ मतले अगाडि, अब ३ हजार मत गन्न बाँकी ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी सरकारको नीति तथा कार्यक्रम चास्नीमा नडुबाएको जेरी जस्तो : ओली