२१ माघ २०७९, शनिबार

Feb 4, 2023

बुटवल। राष्ट्रिय जनसाहित्यिक संघ लुम्बिनी प्रदेशको अध्यक्षमा डा.नारायणप्रसाद पन्थ चयन भएका छन् । बुटवलमा सम्पन्न अधिवेशनले पन्थको अध्यक्षतामा २१ सदस्यीय नेतृत्व चयन भएको हो।

उपाध्यक्षमा हुमनाथ आचार्य, सचिवमा पुुरूषोत्तम पाण्डेय, कोषाध्यक्षमा श्याम चिस ,उपसचिवमा फणिन्द्र आचार्य, सदस्यहरुमा फत्तेकुमारी ओली, समीर गौतम, छवि न्यौपाने, गुनाखर ज्ञवाली, डा.लक्ष्मी कोकिला, विष्णु बस्याल, विमला न्यौपाने, राजेन्द्र गौतम, रमेस थापा, लक्ष्मी बस्याल, राज विक्रम, शेषकान्त पौडेल, सरु ज्ञवाली, चन्द्रबहादुर थापा, सीताराम घिमिरेलगायत रहेका छन् ।

लक्ष्मी वर्तौलाको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि एमाले नेता पूर्व मन्त्री छविलाल विश्वकर्मा, राष्ट्रियसभाका नेता खिमलाल भट्टराई, खगेन्द्र राई, प्राडा ऋषिराम शर्मा, प्रा.डा कपिलदेव लामिछाने, लुम्बिनी प्रदेश संयोजक सिन्धू जलेसा, लुम्बिनी प्रदेस इन्चार्ज तथा केन्द्रीय सचिवालय सदस्य हरि तिमिल्सिना लगायतले बोलेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

संघीयताको मर्म अनुसार काम गर्छु: मुख्यमन्त्री गिरी गुल्मी जिल्ला समाज युकेद्वारा अपाङ्ग असहायहरुलाई सहयोग बुटवलमा उपमहानगरहरुको राष्ट्रिय सम्मेलनको तयारी पुरा अर्थमन्त्री पौडेललाई नगर प्रमुख यादवको ध्यानाकर्षण, रामग्राम स्तुपको गुरुयोजना कार्यान्वयनमा ल्याउने प्रतिवद्धता सामुदायिक विद्यालयमा विद्यार्थी उपस्थिती बढाउन प्रति विद्यार्थी दैनिक दश रुपैयाँ रास्वपालाई गृह मन्त्रालय दिने नदिने वारेमा माओवादीले निर्णय लिदैँ गठबन्धनमा समस्या पछि बिपक्षी दल बोल्न थाले, माधव नेपालले प्रचण्ड सरकारको भविश्यमा प्रश्न उठाए राष्ट्रिय सहमतिबाट मात्र चुनौतीपूर्ण अवस्थालाई अवसरमा बदल्न सकिन्छः प्रधानमन्त्री बिपक्षी दलवाट राष्ट्रियसभा उपाध्यक्ष उम्मेदवार टुंगो लागेन, बैठक भोली पनि बस्ने जनताले महसुस गर्नेगरी स्वास्थ्य क्षेत्रमा सुधार हुनेछः स्वास्थ्य मन्त्री पाल्पामा सडक दुर्घटनामा परी आमा छोराको मृत्यु राष्ट्रियसभा उपाध्यक्ष चयनः बिपक्षी दलको बैठकवाट माधव नेपाल निस्किए प्रधानमन्त्री र एमाले अध्यक्ष ओलीबिच भेटवार्ता, उच्चस्तरीय संयन्त्रको बैठक अझै अनिर्णित लहिया, आइसीपी निर्माणको काम छिटो अगाडि बढाउने अर्थमन्त्री पौडेलको भनाई किसानले तरकारी फालेको घटनाप्रति प्रधानमन्त्रीको ध्यानाकर्षण एक दिन एउटा प्रकाशसँग अर्को दिन अर्को प्रकाशसँग विवाह भएपछि… वडाले जग्गा लिजमा लिएर किसानलाई दिने लुम्बिनी प्रदेश सभाको छैठौं स्थापना दिवस आज मनाइँदै रुपन्देहीमा पूर्वाधार निर्माणसँगै दुर्घटना पनि बढ्यो, तिलोत्तमा सडकमा बढी दुर्घटना पटक-पटक स्थगित दुँदै आएको माओवादी स्थायी समिति बैठक अपरान्ह १ बजे बस्दै