१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

बुटवल । नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष विष्णु पौडेलले सामर्थ्य नभएका दलहरुले चुनावी गठबन्धन गरेको बताएका छन् । एमाले विरुद्ध गठबन्धन गरेका दलहरुले एक्लै चुनावमा जान सक्ने सामर्थ्य नभएको उल्लेख गरे । एमालेलाई हराउन जतिसकै गठबन्धन गरे पनि त्यसको असर भने नपर्ने उनले दाबी गरे ।

Advertisement

बुटवल उपमहानगरपालिका–९ मा बुधबार एमालेको स्थानीय निर्वाचन प्रचार–प्रसार तथा जनसम्पर्क कार्यालयको उद्घाटन गर्दै उनले आफ्नो सरकारको पालामा लिइएका बिकास निर्माणका काम देखेर नै जनताले मतदान गर्ने उल्लेख गरे । पूर्व अर्थमन्त्री समेत रहेका पौडेलले आफू सरकारमा हुँदा ल्याइएका बिकास निर्माण ठूला–ठूला योजनाहरुलाई हालको सरकारले चासो नदिएको आरोप लगाए ।

एमालेले आफ्नो पालामा गरेका बिकास र एमालेप्रतिको जनलहरबाट गठबन्धन दल अत्तालिएको उनले बताए । आगामी बैशाख ३० गते हुने निर्वाचनमा जतिसुकै दलहरुले गठबन्धन गरेर एमाले विरुद्ध लागे पनि फरक नपर्ने उल्लेख गरे । निर्वाचनमा एमालेको बहुमत आउने पक्का भएको पौडेलले बताए । कार्यक्रममा बोल्दै एमाले पोलिटब्युरो सदस्य लिला गिरीले आगामी निर्वाचनमा एमालेको जित सुनिश्चित भएका कारण ढुक्क भएर प्रचार–प्रशारमा लाग्न नेता कार्यकर्ताहरुलाई आग्रह गरे ।

एमाले सरकारमा हुँदा गरेका राम्रा र बिकास निर्माणका कामहरुलाई जनतामाझ बुझाउन सके मात्रै पनि एमालेको जित ढुक्क भएका कारण सोही अनुसार अघि बढ्नु पर्ने उनले बताए । कार्यक्रममा बुटवल–९ का अध्यक्ष विष्णु थापा, एमाले वडा अध्यक्ष भोजबहादुर बुढाथोकी लगायतले बोलेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु