April 20, 2021, Tuesday
७ बैशाख २०७८, मंगलवार

भरतपुर अस्पतालमा झुडिएको अबस्थामा एक युवाको शब फेला

180

फाइल तस्वीर

कार्तिक २३,
ग्लोबल आवाज

चितवन। चितवनको भरतपुर अस्पतालमा शुक्रबार राती एक युवकको शव झुण्डिएको अवस्थामा फेला परेको छ । लम्जुङ दुधपोखरी गाउँपालिका–२ का विष्णु बहादुर सुनारको शव झुण्डिएको अवस्थामा फेला परेको प्रहरीले बताएको छ ।

सुनारले कात्तिक १७ गते भरतपुर अस्पतालमा तीन महिनाअघि सुत्केरी भएकी श्रीमतीलाई उपचारको लागि ल्याएका थिए । श्रीमतीको उपचार गराउन धेरै रकम लाग्ने भएपछि सुनारले आत्महत्या गरेको हुनसक्ने चितवनका प्रमुख एसपी दानबहादुर मल्लले जानकारी दिए । यता अस्पताल प्रशासनका अनुसार सुनारको श्रीमतीको स्वास्थ्यमा सुधार हुँदै गएको छ ।


Deprecated: WP_Query was called with an argument that is deprecated since version 3.1.0! caller_get_posts is deprecated. Use ignore_sticky_posts instead. in /home/globalaawaj/public_html/wp-includes/functions.php on line 5145

पछिल्लो अपडेट