१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

फाइल तस्वीर

बुटवल । वर्षाका कारण बुटवलमा जारी मेला स्थगित भएको छ । गयरातिदेखिको वर्षाका कारण बुधबार हुने सबै कार्यक्रम स्थगित भएको औद्योगिक प्रदर्शनी तथा ब्यापार मेलाका संयोजक गोबिन्दप्रसाद गैरेले जानकारी दिए ।

Advertisement

‘वर्षाका कारण आजका सबै कार्यक्रम स्थगित भएको छ ।’ ग्लोबल आवाजसँग कुराकानी गर्दै गैरेले भने ‘वर्षा रोकियो भने भोलिबाट नियमित रुपमा नै कार्यक्रम सञ्चालन हुन्छ ।’ वर्षाका कारणले बुधबार मेला रोकिदा करिब ३ करोड बराबरको घाटा हुने संयोजक गैरेले बताए । साथै बुधबार आउने भनिएका कलाकारहरुको प्रस्तुति अब नहुन पनि सक्ने संयोजक गैरेले बताए ।

‘पहिला नै तयार भइसकेको सेडुल परिवर्तन गर्दा कार्यक्रमलाई व्यवस्थापन गर्न झन समस्या हुन्छ । आज आउने भनिएका कलाकारहरु वर्षाका कारणले बुटवलमा आउनु भएको पनि थिएन् । यसकारण उहाँहरुलाई बोलाउन समस्या हुन सक्छ ।’–उनले भने । साथै संयोजक गैरेले मेला भित्रका स्टलको अवलोकन गरिएको बताउँदै वर्षाका कारण कुनै स्टलमा समस्या पुगेको भए आवश्यक सहयोग गर्ने बताए ।

‘स्वाधीन अर्थतन्त्रको लागि राष्ट्रिय औद्योगिकरण तथा ब्यापार विविधिकरण’ नाराका साथ चौथो राष्ट्रिय औद्योगिक प्रदर्शनी तथा ब्यापार मेला पुस ८ गतेदेखि शुरु भएको थियो । प्रदर्शनी तथा ब्यापार मेला पुस २० गते चल्ने छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमामा खाँण ८४५ मतले अगाडि, अब ३ हजार मत गन्न बाँकी ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी सरकारको नीति तथा कार्यक्रम चास्नीमा नडुबाएको जेरी जस्तो : ओली त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा एमबीबीएसमा भर्ना गरिदिन्छु भन्दै १७ लाख ठगी विदेश पठाई दिन्छु भनि २५ लाख ठगी गर्ने एक जना पक्राउ निर्वाचनमा प्रतिपक्षी दलमाथि सरकार निर्मम ढंगले प्रस्तुत भएको ओलीको आरोप अस्वस्थ भएपछि ओलीले प्रतिनिधिसभामा बसेरै गरे सम्बाेधन