२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022


कार्तिक २,

Advertisement

ग्लोबल आवाज
बुटवल । जारी क्रिकेट प्रतियोगिता तिलोत्तमा प्रिमियर लिग –३ को आठौं दिन आज सम्पन्न खेलमा सुपर–११ भैरहवा र रुपन्देही पल्टन्स् विजयी भएका छन् । यससँगै सियारी राइनोज भने प्रतियोगिताबाट बाहिरिएको छ । आज सम्पन्न दोस्रो खेलमा सुपर–११ भैरवहवाद्वारा सियारी ४ विकेटले पराजित भएको हो । यस अघिका सबै खेलमा हार ब्यहोरेको भैरहवाले आज प्रतिष्ठाका लागि खेलेको खेलमा भने जीत निकालेको हो ।

टस जितेर ब्याटिङ्ग रोजेको सियारीले १९ दशमलव २ ओभरमा सबै विकेट गुमाउदै १ सय ३९ रनको योगफल तयार पारेको थियो । जवाफमा भैरहवाले अन्तिम ओभरको पाँचौ बलमा १ सय ४० रनको लक्ष्य भेटेको थियो । भैरहवाको जितका लागि राहुल बिकले सर्वाधिक ४६ रन र सहव आलमले ३२ रनको योगदान गरेका थिए ।भैरहवाका सहव आलम म्यान अफ द म्याच र राहुल बिक मष्टभ्यालुएवल खेलाडी बन्न सफल भए । खेलकुद पत्रकार मञ्च रुपन्दहीका अध्यक्ष सुमन अधिकारीले म्यानअफ द म्याच र मष्ट भ्यालुएवल खेलाडीको पुरस्कार प्रदान गरेका हुन्।

त्यस्तै आजै सम्पन्न पहिलो खेलमा तिनाउ टाइटन्स्लाई ४६ रनले पराजित गर्दै रुपन्देही पल्टन्स् विजयी भएको हो । टस जितेर ब्याटिङ्ग गरेको रुपन्देही पल्टन्स्ले निर्धारित २० ओभरको खेलमा ६ विकेटको क्षतिमा १ सय७२ रनको योगफल तयार पारेको हो । रुपन्देही पल्टन्स्को जितका लागि बिराट भण्डारीले ६१ रनको योगदान गरे भने कुशल भुर्तेलले ५९ रनको बनाए ।

जवाफम ब्याटिङ्ग गरेको तिनाउ टाइटन्सले ९ विकेटका क्षतिमा १ सय २६ रनमा समेटिएपको थियो । तिनाउ टाइटन्स्का मानबहादुर थापाले ५३ रनको योगदान गरे भने अन्य ब्याटस् म्यानहरु खासै चल्न सकेनन् । प्रतियोगितामा रुपन्देही पल्टन्स्का बिराट भण्डारी म्यानअफ द म्याच भए भने कुशल भुर्तेल मष्टभ्यालुएवल प्लेयर बने ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज?