१३ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 27, 2022

दाङ । दाङको घोराहीबाट रोल्पाको थवाङ जाँदै गरेको बस दुर्घटनामा मृत्यु भएका ४ जना मध्ये एकको सनाखत भएको छ । सनाखत हुनेमा चालक परिवर्तन गाउँपालिका ४ का ४० वर्षिय बिरमान बुढामगरको रहेका छ भने अन्य ३ जनाको नभएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रोल्पाले जनाएको छ ।

Advertisement

ना ३ ख ५५१८ नम्बरको बस आज (बिहीबार) बेलुका साढे ६ बजे रोल्पाको माडी गाउँपालिका २ तार्केवाङमा दुर्घटना हुँदा ४ जनाको मृत्यु भएको हो । बस सडकबाट माडी नदीमा खसेको थियो । इलाका प्रहरी कार्यालय घर्ती गाउँका अनुसार मृत्यु हुनेमा ३ जना पुरुष र एक जना महिला छन् । घाइते १९ जना मध्ये ११ जनाको मात्र परिचय खुलेको छ । अझै ८ जनाका परिचय खुलेको छैन ।

परिचय खुलेका मध्ये रोल्पाको परिवर्तन गाउँपालिका वडा नं. ६ का १६ वर्षीय सजन पुन, सोही ठाउँकै २१ वर्षीया भिम कुमारी पुन, ३७ वर्षीय तेज बहादुर पुन र वडा नंं २ का २१ वर्षीया अनिता बुढा रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

त्यस्तै प्रहरीकाअनुसार परिवर्तन गाउँपालिका वडा नं. २ कै २६ वर्षीया विमा बुढा मगर, वडा नं. ५ का ३४ वर्षीय कर्मराज रोका, वर्ष २१ का हर्कमान रोका र रोल्पा थवाङ गाउँपालिका ३ की १२ वर्षीया कविता बुढा मगर रहेका छन् ।

दुर्घटनामा दाङका पनि घाइते भएका छन् । घाइते हुनेहरुमा घोराही उपमहानगरपालिका डम्बर गाउँ बस्ने वर्ष १० का एनबस रोका मगर, घोराही १३ बस्ने वर्ष २५ की आशा बोहोरा र वर्ष १६ का किरन घर्ती मगर रहेका छन् । घटनापश्चात बसमा तत्काल बसमा यात्रुको संख्या कम रहेको आशंका रहेको थियो । यद्यपी प्रहरी घटना स्थलमै भएतापनि पूरा विवरण र तथ्यांक भने आउन सकेको छैन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अछामको जनसंख्या साढे २८ हजारले घट्यो अनुमतिबिना सार्वजनिक स्थलमा फोटो,भिडियो खिच्न नपाइने तिनाउमा मृत भेटिएकी महिला सैनामैनाकी जित कुमारी घरेलु मैदानमा आर्मीलाई हराउँदै मनाङ फाइनलमा चिकित्सा शिक्षा आयोगका उपाध्यक्ष डा. गिरीमाथि ढुंगा प्रहार बुटवलको कालिकापथ वाइपास सडक : आधा अवधि सकिँदा २० प्रतिशत प्रगति तिलोत्तमाको डिङ्गरनगर र हरिहरपुरलाई जोड्न तिनाउ नदीमा पुल नेपालमा तीन करोड डोज खोप लगाइयो दिल्लीमा सप्ताहन्तको कर्फ्यू र जोरबिजोर व्यवस्था हट्यो थप ८ हजार १७ जनामा कोरोना संक्रमण, १५ जनाको मृत्यु कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या तीन पुग्यो काेराेना न्यूनीकरणका लागि जुम्लामा एकीकृत हेल्प डेस्क स्थापना स्थानीय तहको निर्वाचन : आयोग पदाधिकारीपछि कांग्रेसमा छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री देउवा मन्त्री रेणु यादवविरुद्ध कारबाही गर्न कांग्रेस नेताको उजुरी सेजमा ‘शक्ति’ प्रर्दशन, कानून पालना गर्न नसके पछि मुद्दा लासमा पनि दलालको नङ्ग्राः एउटै मृतकको १० लाख झ्याम् विपद्का विभिन्न घटनामा परी २४ घण्टामा दुई जनाको मृत्यु, १० जना घाइते मृतकका परिवारलाई साढे चार लाख बीमा रकम जिप दुर्घटनामा दुई जनाको मृत्यु, एक घाइते कोभिड खोप नलगाएको भन्दै अस्पतालद्वारा विरामीको मुटु प्रत्यारोपण गर्न अस्वीकार