२ भाद्र २०७९, बिहीबार

Aug 18, 2022

असोज १२,
भैरहवा । बितरक संघ भैरहवाको आयोजनामा २०७६ सालको दशैं, तिहार, नेपाल सम्बत् ११४० र छठ पर्बको उपलक्ष्यमा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम शनिबार भएको छ ।

संघका अध्यक्ष राजकुमार जोशीको सभापतित्व र महासचिब कुलानन्द पोखरेलको सञ्चालनमा सम्पन्न कार्यक्रममा संघका प्रमुख सल्लाहकार मनिष कुमार जोशी, उद्योग ब्यापार संगठन रुपन्देहीका बरीष्ठ उपाध्यक्ष गिरिश त्रिपाठी, नेपाल चिन मैत्री समाजका अध्यक्ष नारायण सापकोटा, सिद्धार्थ होटल एशोसियसनका बरिष्ठ उपाध्यक्ष बिष्णु गौतम, मोबाईल बिक्रेता संघ भैरहवाका अध्यक्ष बि.एन. गुप्ता, किराना बिसाता संघ भैरहवाका अध्यक्ष रुपचन्द्र कान्दु, बितरक संघका प्रेस सल्लाहकार मनोरञ्जन शर्मा लगायतले चाडपर्बको शुभाकमना दिदै दैनिक प्रयोजनका खाद्य लगायत बिभिन्न सामग्रीहरुको बितरण गर्दै आएका बितरकहरुको लागी अहिले चाडपर्बको समय कठिन बेला भएको बताए ।

उनिहरुले के कसरी हुन्छ गुणस्तरीय खाद्य बस्तु तथा सामानहरु उपभोक्तासम्म पुगोस त्यस तर्फ ध्यान दिनु पर्ने र गुणस्तरीय सामान बितरणमा ध्यान केन्द्रित दिनु पर्नेमा जोड दिएका थिए । साथै चाडपर्बको समयमा बजारमा बस्तु तथा सामानहरुको अभाब समेत बढी हुने र त्यही कारणले मुल्यवृद्धी समेत हुने भएकाले त्यसतर्फ पनि ध्यान दिनु पर्ने उनिहरुले बताए । कार्यक्रममा भैरहवा क्षेत्रमा बिभिन्न बस्तुहरुको बिक्री गर्दै आएका बितरक (डिलर्श) सदस्यहरुको समेत उपस्थिती थियो । संघमा ४० बितरक सदस्य आबद्ध रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नवलपरासीमा एक वर्षमा १८७ वटा सवारी दुर्घटना : ३४ जनाको मृत्यु, २७८घाइते प्लास्टिक झोला प्रतिबन्ध : कार्यान्वयनमा चूनौतीपूर्ण पूर्व-पश्चिम राजमार्गमा बसको ठक्करबाट अटो रिक्सामा सवार ३ जनाको मृत्यु, एक घाइते मौसम : लुम्बिनीका केहि स्थानमा मेघ गर्जनसहित मध्यम वर्षाको सम्भावना कलंकीको खसीबजार हटाउन काठमाडौं महानगरको १५ दिने अल्टिमेटम प्रतिनिधिसभा बैठक : नागरिकता विधेयक संसोधन नगरी आजै पारित गर्ने तयारी यस्ता छन् धरानका मेयर हर्क साम्पाङका १०० दिनका १३ काम काठमाडौंको फोहोर व्यवस्थापनमा चारबुँदे सहमति पशुआहारका लागि गाउँकै उद्योगमा उत्पादन भएको ‘साइलेज’ प्रयोग ‘भारत गौरव पर्यटक रेल’ दोस्रो पटक जनकपुरधाम आउँदै लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा १५० शैय्याको नयाँ भवनबाट प्रसूति सेवा बन्दीलाई कारागारभित्रै अस्पताल मुख्यमन्त्री केजरीवालद्वारा ‘भारतलाई पहिलो बनाऔँ’ अभियान सुरु ‘पत्रकार कुट्ने’ परासीको पाल्हीनन्दन प्रमुखलाई कारवाहीको माग निर्वाचन सुरक्षा योजना बनाउन आयोगको निर्देशन अर्थमा चुक्यो लुम्बिनी सरकार नवलपरासीको विभिन्न स्थानबाट फरार ७ जना प्रतिवादी पक्राउ दार्चुलामा जीप दुर्घटना : पाँच जनाको मृत्यु, छ घाइते लुम्बिनी फोटो ग्राफर संघको सप्ताहव्यापी कार्यक्रम , ५० जनाले गरे रक्तदान लुम्बिनी सरकारले आफ्नाे सेवा सुविधा वृद्धिका लागि खुलायाे बाटाे, थप नियुक्तिका लागि अनुसूची हेरफेर