१ कार्तिक २०७८, सोमबार

Oct 18, 2021

काठमाडौं । साहित्यकार जितेन्द्र रसिकको १२औँ कृति बालकथा संग्रह ‘गुलेली’ बजारमा आएको छ । शिखा बुक्सले प्रकाशन गरेको बालकथा संग्रह ‘गुलेली’ च्याप्टर बुक हो । कथा संग्र्रहमा ६ वटा कथाहरू रंगिन चित्रसहित प्रस्तुत गरिएको छ ।

संग्रह गुफाको बाघ, सपना र विज्ञान, गुलेली, केरकारे कान्छो, सिंगौरीको सहर भ्रमण र सोरोको खुत्रुके शीर्षकका कथाहरू संग्रहित छन् ।  बालबालिकाका लागि दसैं बिदा लक्षित गरेर बालकथा सङ्ग्रह ‘गुलेली’ बजारमा ल्याइएको शिखा बुक्सले जनाएको छ ।  

रसिकका यसअघि  हृदयस्पर्शी छालहरू (गजल संग्रह-२०६३), तारापुञ्ज (फाँचल संग्रह-२०६५), एलियनको पृथ्वी भ्रमण (बालकथा संग्रह-२०७२), काफिया (गजल संग्रह-२०७३), हावा फल्ने रुख (बालचित्र कथा-२०७३), लज्जावती (उपन्यास-२०७३), एङ्ग्री बर्ड (अंग्रेजी बालकथा संग्रह-२०७४), अलकापुरी भक्तपुर (सम्पदा नालीबेली-२०७५), सर्वरत्न (पद्मरत्न तुलाधरको जीवनी-२०७६), पब्लिक स्पिकिङ (उद्घोषण तथा सञ्चार सिकाइ पुस्तक- २०७७) र बेलबहादुरसँग बिहे (बाल चित्रकथा-२०७७) प्रकाशित छन् । रसिकका करिव एक दर्जन गीत गजलसमेत रेकर्ड भइसकेका छन् । 

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा धानवालीमा पुगेको क्षतिको विवरण संङ्कलन हुँदै रुपन्देहीको समृद्धिका लागि सदैब प्रयत्नशिल रहनेछु : गृहमन्त्री खाँण बाढीले डाइभर्सन बगायो, पुर्व–पश्चिम राजमार्ग अवरुद्ध दुई दिनको वर्षाले धानबाली नष्ट, काटेर राखेका धान पनि खेतमै डुब्यो भित्र्याउने बेलाको रुपन्देहीको धानबालीमा वर्षाले क्षति, क्षतिको विवरण आउन बाँकी जेम्स बोन्डको सम्पत्ति सन्तानले नपाउने प्रकृतिसँग रमाउन सिद्धबाबाधाम मनकामनामा बस दुर्घटना : ३० घाइते, १० को अवस्था गम्भीर बजारमा गोलभेडाको मुल्य बढ्दा साना किसानको टनेलबाटै खोसाखोस सुविधा मात्रै लिएर बित्यो चार वर्ष, भूमिकाविहीन जिसस अभिषेक, दर्शन, मनिष र आयुष सम्मिलित यू–२३ टोलीकाे घोषणा हिन्दू मन्दिर तोडफोड, मुसलमानको ज्यादतीबिरुद्ध भोक हड्ताल घोषणा आईसीएफसी फाइनान्सको १०% बोनस सेयर र ४% नगद लाभांश घोषणा गुल्मी कारागारमा क्षमताभन्दा तेब्बर कैदीबन्दी : १० स्थायी दरबन्दी १ कर्मचारी श्रीमतीको लौरो प्रहारबाट श्रीमानको ज्यान गयो,श्रीमती गम्भिर घाइते रुपन्देही आउन लागेका गृहमन्त्री खाँण काठमाण्डौंमा रोकिए स्वदेश फर्कियो साफ उपविजेता नेपाली टोली पानीले खर कुहिएपछि किसान मर्कामा हिमाली भेगमा यसरी हुँदैछ बलिवुड चलचित्र उँचाईको छायांकन टी-ट्वान्टी विश्वकपमा आज पनि दुई खेल