३ आश्विन २०७८, आईतवार

Sep 19, 2021

सैनामैना । बृहत यूवा अभियानले बाल दिवसको अवसर पारी सैनामैनाका विपन्न विद्यार्थीलाई शैक्षिक सामग्री प्रदान गरेको छ । संस्थाले सैनामैनाको कोटिया देवी माध्यमिक विद्यालयका २३ जना विपन्न वर्गका विद्यार्थीलाई शैक्षिक सामग्री तथा पोसाक वितरण गरेको हो ।

बाल दिवस बालबालिकाको हितमा रहोस् र हरेक बालबालिकाले पढ्न लेख्न पाउने उनीहरुको नैसर्गिक अधिकार हो भन्ने हेतु ले बृहत युवा अभियान मार्फत यस अभियान सञ्चालन गरिएको संस्थाका अध्यक्ष श्रीधर कंडेलले बताए ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बंगलादेशमा ५० लाख कोरोना विरुद्धको चिनियाँ खोप पुग्यो स्क्रब टाइफसका बिरामी बढ्दैः २५ जनामा सङ्क्रमण संविधानमा वातावरणीय चासो पर्यटकीयस्थल रौतासम्म जोड्ने ग्रामीण सडकको स्तरोन्नति सुरु खोटाङमा आठ जनामा डेङ्गु सङ्क्रमण पोखरा उडानले पर्यटन व्यवसायी उत्साहित भारतमा थप तीस हजार ७७३ नयाँ सङ्क्रमित अफगानिस्तानलाई सहयोग गर्न चीनको आग्रह सङ्क्रामक रोगको जोखिममा कैदीबन्दी सोलार मिनिग्रिड चलेसँगै थवाङ झिलिमिली जुम्लामा खाद्य कम्पनीको सुपथ पसल सञ्चालन इन्द्रजात्राको रौनक, स्वास्थ्य मापदण्ड पालनामा चुनौती छाडा गाईको बिजोक सुनको मुल्य स्थिर, चाँदीमा २० रुपैयाँ घट्यो मानेभञ्ज्याङमा पानीको समस्या हट्यो छाप्रामै थलिए राउटे थप चारजना अनुसन्धानमा तानिए, प्रत्यक्षदर्शी भएको आशंका कालो बादल देखेपछि डराउँछन् रुपन्देहीको मर्चवारबासी संविधान कार्यान्वयनलाई फर्केर हेर्दा सरकारद्वारा रुपन्देहीका ४९ सहित लुम्बिनीका २१९ सडक योजना खारेज