११ आश्विन २०७८, सोमबार

Sep 27, 2021

बुटवल । कोरोना संक्रमणको दर केही कम हुन लागेसँगै विद्यालय भौतिक रुपमै सूचारु हुन लागेका छन् । सरकारले कोरोना संक्रमणको जोखिमको दरको अवस्था हेरेर स्थानीय तहहरुलाई विद्यालय सञ्चालन गर्ने अनुममित दिएसँगै लामो सयमसम्म बन्द रहेका विद्यालय खुल्न लागेका हुन् ।

कोरोना संक्रमणको दर कम भएसँगै पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिकाका विद्यालय मंगलबारदेखि भौतिक रुपमा नै सञ्चालन हुने भएका छन् । सोमबार बसेको डिसिसिएमसीको बैठकले गाउँपालिका भित्रका सबै सामुदायिक तथा संस्थागत विद्यालयलाई मंगलबारदेखि सञ्चालन गर्न अनुमति दिएको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत सुन्दरप्रसाद श्रेष्ठले बताए ।

विद्यालयले कक्षा सञ्चालन गर्दा अनिवार्य रुपमा स्वास्थ्य सुरक्षाका मापदण्ड पालना गर्नु पर्ने श्रेष्ठले बताए ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जितिया पर्वको अवसरमा सार्वजनिक विदा भैरहवास्थित भिम अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मी फेरी आन्दोलनमा, माग पुरा नभएको गुनासो २४ घण्टा व्यवसाय सञ्चालन गर्न पाउनुपर्ने माग पत्रकार पन्त सम्मानित ५० लाख धरौटीमा छुटे शर्मा नेप्सेमा उच्च अङ्कको गिरावट, कारोबार रकम समेत घट्यो पर्यटकको आगमनले उत्साहित हुँदै व्यवसायी नेपालमा थपिए १ हजार २८२ कोरोना संक्रमित, ७ जनाको मृत्यु बुटवलमा दशैं सस्तो बजार मध्य भोटेकोशीको आइपीओ बाँडफाँट दक्षिण कोरियामा कोरोना भाइरसले पुनः महामारीको रुप लियो सुरु भएन विद्युतीकरण सुस्ताएको पर्यटन व्यवसाय जुरमुराउँदै टिपरको ठक्करबाट बोलेरो चालकको मृत्यु लुम्बिनीको नेपालगन्ज उपमहानगर बैठकमा लफडा, एक घाइते फार्मेसी संघ, लुम्बिनी प्रदेशद्वारा शुभकामना तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम फार्क विद्रोहीको आक्रमणमा पाँच जनाको मृत्यु भारतमा थप २६ हजार नयाँ सङ्क्रमित मल अनुदानमा वृद्धि बेँसी झर्न थाले भेडी गोठ