१० माघ २०७८, सोमबार

Jan 24, 2022

दाङ । नेकपा एमालेका स्थायी कमिटी सदस्य एवं लुम्बिनी प्रदेशका प्रथम मुख्यमन्त्री शंकर पोख्रेलले आम निर्वाचनमा भाग लिन एमालेले कसैसंग सहारा नलिने बताए । शुक्रबार दाङको लमहीमा नेकपा एमाले दाङ क्षेत्र नं. १ ले आयोजना गरेको वृहत प्रशिक्षण भेलालाई सम्बोधन गर्दै उनले पार्टी भित्रका अराजक प्रवृत्तिका व्यक्तिका कारण केही समस्या निम्तिएको भएपनि त्यसले कुनै असर नगर्ने बताए ।

Advertisement

त्यस्तै उनले अब मुलुकमा २ वटा मात्र राजनीति कित्ता भएको समेत बताए । उनले भने,‘ एउटा नेकपा एमालेको नेतृत्वमा जसले केपी शर्मा ओलीले गर्नुभएको छ । अर्को नेकपा एमाले विरोध राजनीतिक गठबन्ध जसको नेता माधव नेपाल, प्रचण्ड होइन् । त्यसको नेता शेर बहादुर देउवा हो । एकातिर शेर बहादुर लगायतका गठबन्धन र अर्को तिर नेकपा एमाले केपी ओली नेतृत्वको कित्ता हो ।’ त्यस्तै कार्यक्रममा बोल्दै नेकपा एमालेका नेता तथा लुम्बिनी प्रदेश सभा सदस्य रेवतीरमण शर्माले नेकपा एमाले कुनैपनि हालतमा विचलित नहुने बरु सुदृढ भएर जनमतका आधारमा फेरी पनि ठूलो पार्टी बन्ने बताए । उनले पार्टी अध्यक्ष तथा पूर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको लोकप्रियता देखेर सरकार ढाल्ने षड्यन्त्र रचिएको बताए ।

‘ प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको लोकप्रियताले आफ्नो राजनीति सकिने डरले सरकारबाट ढलाउन गठबन्ध बनाइयो । परमादेशबाट सरकार बनाएर जनताको अभिमतको अवमूल्यन गरियो,‘ उनले भने,‘ अव एमाले चुनाव बाट फेरी पहिलो पार्टी बन्छ । एमाले प्रति आम जनता र कार्यकर्ताको आशा, भरोसा छ ।’ नेकपा एमाले दाङ क्षेत्र नं। १ का संयोजक शिवराज गिरीको अध्यक्षता भएको कार्यक्रममा एमालेका केन्द्रीय सदस्य तथा प्रतिनिधि सभा सदस्य सुजिता शाक्य, प्रतिनिधि सभाका सचेतक तथा नेतृ शान्ता चौधरी, नेकपा एमाले राष्ट्रिय परिषद सदस्य छविलाल वली, प्रतिनिधि सभा सदस्य गङ्गा थारू, राष्ट्रिय सभा सदस्य कोमल वली, तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाका प्रमुख घनश्याम पाण्डे, तुलसा केसी, ध्रुव आचार्य, रामजी चौधरी (मिलन), नेकपा एमाले दाङका सचिव मनोहर बुढाथोकी, लमही नगरपालिकाका नगर प्रमुख कुलबहादुर केसी, गढवा गाउँपालिकाका अध्यक्ष सहजराम यादव, धुप नारायण चौधरी, सीता चौधरी लगायतले सम्बोधन गरेका थिए ।

क्षेत्रीय सचिव मोहन सिंह बुढाको स्वागत मन्तव्य बाट सुरु भएको कार्यक्रमको सञ्चालन क्षेत्रीय इन्चार्ज नारायण डिसी छम्पालीले गरेका थिए । माधव नेपालको नेतृत्वमा अलग पार्टी बनेपछि नेकपा एमालेले कार्यकर्ता प्रशिक्षण संगठन बिस्तार र सुदृढीकरण अभियान सञ्चालन गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रियसभा निर्वाचन सुरक्षाकाे जिम्मा प्रदेश प्रहरीलाई काठमाडौंमा सिटामोलको अभाव छ, यसमा पनि नाफाखोरीको तारतम्य छ ? कोरोनाको नाममा आफूखुसी कार्यालय अनुपस्थित, स्वीकृती लिएरमात्र बस्न निर्देशन जिल्ला भित्रने सबैलाई खोप कार्ड अनिवार्य मूल्यवृद्धिको बिरोधमा विप्लव नेकपाको प्रदर्शन प्रहरीको मोटरसाइकल लिएर फरार कैदी नाइके पक्राउ कर्णालीका मुख्यमन्त्री शाहीको सम्पत्ति : ५६ तोला सुन, ठाउँ-ठाउँमा जग्गा दाङमा अतिरिक्त खोप लगाउन सुरु, सिरिन्ज अभाव व्यवसायीलाई हतोत्साहित नबनाऔं सिद्धबाबा सुरुङमार्गको निर्माण आगामी महिना सुरु हुने बढ्यो संक्रमण, छैन सर्तकता राष्ट्रिय सभा निर्वाचन : लुम्बिनीमा कुन दलको कस्तो अवस्था ? नेपालमा एक लाख ६८ हजारले लगाए बुस्टर डोज, अझै एक करोड खोप मौज्दात १६ पुसदेखि हराइरहेकी महिलाको शव घरभित्रै फेला सुस्ता गाउँपालिकाद्वारा ६१ करोडको बजेट प्रस्तुत बिपी प्रतिष्ठान सम्हाल्न आइपुगे यादव, आन्दोलनरत पक्षकाे स्वागत, कर्मचारीकाे विरोध नालामा फसेर गैंडा मरेको विषयमा अनुसन्धान गर्न सहायक वार्डेनलाई जिम्मा जिल्ला प्रशासन रसुवाका ९० प्रतिशत कर्मचारीलाई कोरोना, शुक्रबारसम्म सेवा बन्द थप १० हजार ३१९ जनामा कोरोना संक्रमण, ४ जनाको मृत्यु खोटाङमा कोरोनाका सक्रिय संक्रमित सय नाघे