२८ श्रावण २०७९, शनिबार

Aug 13, 2022

दाङ । नेकपा एमालेका स्थायी कमिटी सदस्य एवं लुम्बिनी प्रदेशका प्रथम मुख्यमन्त्री शंकर पोख्रेलले आम निर्वाचनमा भाग लिन एमालेले कसैसंग सहारा नलिने बताए । शुक्रबार दाङको लमहीमा नेकपा एमाले दाङ क्षेत्र नं. १ ले आयोजना गरेको वृहत प्रशिक्षण भेलालाई सम्बोधन गर्दै उनले पार्टी भित्रका अराजक प्रवृत्तिका व्यक्तिका कारण केही समस्या निम्तिएको भएपनि त्यसले कुनै असर नगर्ने बताए ।

Advertisement

त्यस्तै उनले अब मुलुकमा २ वटा मात्र राजनीति कित्ता भएको समेत बताए । उनले भने,‘ एउटा नेकपा एमालेको नेतृत्वमा जसले केपी शर्मा ओलीले गर्नुभएको छ । अर्को नेकपा एमाले विरोध राजनीतिक गठबन्ध जसको नेता माधव नेपाल, प्रचण्ड होइन् । त्यसको नेता शेर बहादुर देउवा हो । एकातिर शेर बहादुर लगायतका गठबन्धन र अर्को तिर नेकपा एमाले केपी ओली नेतृत्वको कित्ता हो ।’ त्यस्तै कार्यक्रममा बोल्दै नेकपा एमालेका नेता तथा लुम्बिनी प्रदेश सभा सदस्य रेवतीरमण शर्माले नेकपा एमाले कुनैपनि हालतमा विचलित नहुने बरु सुदृढ भएर जनमतका आधारमा फेरी पनि ठूलो पार्टी बन्ने बताए । उनले पार्टी अध्यक्ष तथा पूर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको लोकप्रियता देखेर सरकार ढाल्ने षड्यन्त्र रचिएको बताए ।

‘ प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको लोकप्रियताले आफ्नो राजनीति सकिने डरले सरकारबाट ढलाउन गठबन्ध बनाइयो । परमादेशबाट सरकार बनाएर जनताको अभिमतको अवमूल्यन गरियो,‘ उनले भने,‘ अव एमाले चुनाव बाट फेरी पहिलो पार्टी बन्छ । एमाले प्रति आम जनता र कार्यकर्ताको आशा, भरोसा छ ।’ नेकपा एमाले दाङ क्षेत्र नं। १ का संयोजक शिवराज गिरीको अध्यक्षता भएको कार्यक्रममा एमालेका केन्द्रीय सदस्य तथा प्रतिनिधि सभा सदस्य सुजिता शाक्य, प्रतिनिधि सभाका सचेतक तथा नेतृ शान्ता चौधरी, नेकपा एमाले राष्ट्रिय परिषद सदस्य छविलाल वली, प्रतिनिधि सभा सदस्य गङ्गा थारू, राष्ट्रिय सभा सदस्य कोमल वली, तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाका प्रमुख घनश्याम पाण्डे, तुलसा केसी, ध्रुव आचार्य, रामजी चौधरी (मिलन), नेकपा एमाले दाङका सचिव मनोहर बुढाथोकी, लमही नगरपालिकाका नगर प्रमुख कुलबहादुर केसी, गढवा गाउँपालिकाका अध्यक्ष सहजराम यादव, धुप नारायण चौधरी, सीता चौधरी लगायतले सम्बोधन गरेका थिए ।

क्षेत्रीय सचिव मोहन सिंह बुढाको स्वागत मन्तव्य बाट सुरु भएको कार्यक्रमको सञ्चालन क्षेत्रीय इन्चार्ज नारायण डिसी छम्पालीले गरेका थिए । माधव नेपालको नेतृत्वमा अलग पार्टी बनेपछि नेकपा एमालेले कार्यकर्ता प्रशिक्षण संगठन बिस्तार र सुदृढीकरण अभियान सञ्चालन गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बिचार र सिद्धान्तलाई व्यवहारिक रुपमा लागू गरौं : एमाले नेता थापा एमालेलाई बहुमतबाट रोक्न मात्रै गठबन्धनको हल्ला भइरहेको छ : ओली एभेरष्टद्वारा विद्यार्थीलाई स्वागत तथा अभिमुखिकरण मणिउजेशद्वारा बुटवलमा नेतृत्व विकास तथा शैक्षिक कार्यक्रम एनआरएनए कार्यालयको बिजुली काटियो गतवर्ष १ सय ४० राष्ट्रसंघीय सहायताकर्मीको हत्या निहारिकाको माग पूरा नगर्ने सरकारमाथि बालेनको प्रश्न – ‘यो अत्ति हो..कानूनी राज्य यस्तो हुँदैन’ थप २६३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, २ को मृत्यु राप्रपा नेपाल केन्द्रीय समिति बैठक ३० र ३१ साउनमा स्व. बोगटीलाई सम्झिँदै प्रचण्डले भने- पार्टीभित्रका डाक्टर र वैद्यभन्दा राम्रो थिए निहारिकालाई भेट्न शिक्षण अस्पताल पुगे मेयर बालेन रुकुममा प्रहरीको गाडी दुर्घटना : एक सुरक्षाकर्मीको मृत्यु, ५ घाइते निर्माण रोक्न आफ्नै कार्यकर्ताले तोडफोड गरेको दर्बाह पार्कको गृहमन्त्री खाँणद्वारा उद्घाटन पर्यटकको आकर्षणको केन्द्र बन्दै महभिर झरना लेक लागेर बेहोस भएका तीन जनाको सशस्त्र प्रहरीद्वारा उद्धार भदौ ५ भित्र उजुरी दिन मिटरब्याजी पीडितलाई गृहको आग्रह उत्तर कोरियामा अनिवार्य मास्कको प्रावधान हटाइयो नारायण बिपिको तीज गीत ‘निलो फरिया’ गुल्मेली समाज जापनद्वारा गृहजिल्लाका विभिन्न संस्थालाई सहयोग नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीका मुख्य प्रशिक्षक प्रभाकर आज आइपुग्ने