१ भाद्र २०७९, बुधबार

Aug 17, 2022

साउन ३०,
चितवन । पत्रकार शालिकराम पुडासैनीको आत्महत्या प्रकरणको अनुसन्धानमा चितवन प्रहरीले गति लिएको छ । कार्यक्रम प्रस्तोता रवि लामिछानेको नियन्त्रणमा रहेको दाबी गरिएकी अस्मिता कार्की रुकुलाई नियन्त्रणमा लिँदै पत्रकार पुडासैनीको आत्महत्या प्रकरणको अनुसन्धानमा चितवन प्रहरीले गति लिएको हो ।

यद्यपि, उनी लामिछानेको नियन्त्रणमा थिइन् या थिइनन् भन्ने स्वतन्त्र पुष्टिचाहिँ हुन सकेको छैन । उच्च प्रहरी स्रोतका अनुसार आत्महत्या प्रकरणमा अन्यलाई पक्राउ गर्नका लागि पनि आधार र प्रमाणको पर्याप्तता जुटाउने काम भइरहेको छ । प्रहरीले बलियो प्रमाण पाउनासाथ रवि लामिछाने र युवराज कँडेललाई पक्राउ गर्ने तयारी गरेको छ । हिजो बुधबार पत्रकार पुडासैनीले आत्महत्या गर्नुअघि रेकर्ड गरेको भनिएको भिडियो सार्वजनिक भएको थियो । जसमा उनले कार्की, लामिछाने र कँडेलले आफूलाई मर्न बाध्य पारेको उल्लेख गरेका छन् ।

पुडासैनीको साथमा भेटिएका मोबाइल लगायत डिजिटल सामाग्रीहरु चितवन प्रहरीले प्रहरी प्रधान कार्यालयमा रहेको विधि विज्ञान प्रयोशालामा पठाएको थियो । जसको प्रतिवेदन आज चितवन पुग्ने बताइएको छ । यस्तै, स्वर्गीय पत्रकार पुडासैनीको शवलाई शिक्षण अस्पताल काठमाडाैँमा पाेस्टमार्टम गरिएको थियो । त्यसको रिपोर्ट पनि आजै प्रहरीलाई बुझाइने बताइएको छ । पक्राउ परेकी कार्कीको बयान, प्रयोगशालाको रिपाेर्ट र पाेस्टमार्टम रिपोर्टको आधारमा अनुसन्धानका बाँकी काम अघि बढाउने प्रहरीको तयारी छ ।- दैनिक नेपाल

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमाको क्रिमसन अस्पतालमा बिरामीको मृत्यु भएपछि तनावग्रस्त अस्पतालमा जनशक्ति अभाव, बिरामीलाई सास्ती १ लाख २३ हजार उम्मेदवारले निर्वाचन खर्च बुझाएनन्, कारबाही प्रक्रिया सुरु वाइसीएल इन्चार्जसहित माओवादी केन्द्रका युवाहरु एमाले प्रवेश पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटाउन सकिँदैन : आयल निगम जन्मदिनको अवसरमा अनाथ आश्रममा भोजन दान तथा वृक्षारोपण रुपन्देहीको सैनामैनामा १२ दिने तीज महोत्सव हुने, करिब ५० लाख खर्च लाग्ने भारतीय ट्रकले जीपलाई ठक्कर दिँदा २ जनाको मृत्यु माओवादी केन्द्र गुल्मीको सचिवमा अशोक थापा चयन नवलपरासीबाट चिनी र खाद्यान्नसहित पिकअप गाडी नियन्त्रणमा सेयर बजार २५ अंकले ओरालाे भारतकी रजनी राईलाई नागरिकता दिलाउनेलाई अझै कारबाही भएन, प्रशासन माैन थप ८४८ जनामा कोरोना संक्रमण, १ को मृत्यु हँसिया हथौडा चिह्न प्रयोग गर्न प्रचण्ड र बाबुरामले दिए आयोगमा निवेदन युवाले हतार गर्दैमा १८ वर्षमा मन्त्री बनाइदिएर केही हुँदैनः ओली लुम्बिनीमा विद्युतको महशुल नतिर्ने साढे २७ हजार ग्राहकको लाइन काटियो लुम्बिनी प्रदेशका पूर्वमन्त्री यादव एमाले प्रवेश देउवाले १० जनालाई केन्द्रीय कार्यसमितिको सदस्यमा मनोनयन गरे राजस्व छली ल्याउँदै गरेकाे १५ लाखको विभिन्न सामानसहित दुई जना पक्राउ बुटवलको सडकबारे नगरप्रमुख पाण्डेयद्वारा सडक विभागको ध्यानाकर्षण