४ कार्तिक २०७८, बिहीबार

Oct 21, 2021

बुटवल । रुपन्देहीमा केही दिनदेखि स्वास्थ्य कार्यालयले कोरोना अपडेटको जानकारी दिएको छैन् । स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीले हरेक दिन ४ बजे जिल्लामा २४ घण्टामा संक्रमण पुष्टि भएका संक्रमितहरु, मृतकहरुको बारेमा जानकारी दिइदै आएको थियो ।

स्वास्थ्य कार्यालयले हरेक दिनको कोरोना बारेको जानकारी आफ्नो फेसबुकमा राख्दै आएको थियो । कार्यालयले यस भन्दा अघि पनि दिउँसो ४ बजेसम्मको तथ्यांक भन्दै राति ९/१० बजे मात्रै तंथ्याङक सार्वजनिक गर्ने गरेको थियो । तर २ दिनदेखि भने कार्यालयले कोरोनाको तंथ्याङक नै राख्न छाडेको छ ।

यसबारेमा बुझ्दा स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीका प्रमुख डा. राजेन्द्र गिरीका अनुसार पुरानो फेसबुकमा समस्या भएकाले सोही नामको अर्को फेसबुक आइटि बनाएर तंथ्याङक सार्वजनिक गरिएको बताए । तर धेरैलाई यस बारेमा जानकारी नहुदाँ स्वास्थ्य कार्यालयले कोरोनाको तथ्यांक सार्वजनिक गरेर भन्ने कुरा आएको बताए । साथै स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देही नाम गरेको अर्को फेसबुकबाट नियमित रुपमा तंथ्याङक भने सार्वजनिक भएको गिरीले बताए ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नाम्खाको तुम्लिङमा फसे चार विदेशीसहित १२ जना बुटवलमा काटेर राखिएका ३० हेक्टर क्षेत्रफलको धान बाली क्षेति पप्पु कन्स्ट्रक्सनले निर्माण गरेको कमला नदी पुलको अर्को स्पान पनि भासियो ‘सन् २०२२ सम्म कोभिड महामारी’ पुरानै लयमा फर्किदै छ बेनी बजार विश्वकै सबैभन्दा लामो लकडाउन आजदेखि खुल्दै हात्ती आक्रमणबाट मृत्यु भएका परिवारलाई दश लाख धान डुब्यो, गहुँ लाउने आश मर्‍यो बुद्धको महापरिनिर्वाण भएको कुशिनगरमा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल भारतमा नौ महिनामा एक अर्बले लगाए खोप नेपाली फिल्म ‘एक्सन नाइन’मा सुनिल शेट्टीको इन्ट्री महिला मेयर कप आजबाट, उद्घाटन खेलमा महालक्ष्मी र बागमती भिड्दै प्रधानमन्त्री देउवा आज कर्णाली र सुदूरपश्चिमको निरीक्षणमा जाँदै अलपत्र पर्यटकको उद्धार गर्न गृहमन्त्रीको निर्देशन चितवनको ३० प्रतिशत धानबालीमा क्षति बागलुङमा ड्रागन फ्रुटको व्यावसायिक खेती सिद्धार्थ राजमार्ग अवरुद्ध बालुवा बाेकेकाे ट्रक दुर्घटना, चालकको मृत्यु बाढी-पहिराेमा परी हालसम्म ९५ जनाको मृत्यु, ३६ बढी बेपत्ता [कुन जिल्लामा कति ?] श्रीलंका टि-२० विश्वकपको सुपर १२ मा प्रवेश