२० आश्विन २०७९, बिहीबार

Oct 6, 2022

बुटवल । रुपन्देहीमा केही दिनदेखि स्वास्थ्य कार्यालयले कोरोना अपडेटको जानकारी दिएको छैन् । स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीले हरेक दिन ४ बजे जिल्लामा २४ घण्टामा संक्रमण पुष्टि भएका संक्रमितहरु, मृतकहरुको बारेमा जानकारी दिइदै आएको थियो ।

स्वास्थ्य कार्यालयले हरेक दिनको कोरोना बारेको जानकारी आफ्नो फेसबुकमा राख्दै आएको थियो । कार्यालयले यस भन्दा अघि पनि दिउँसो ४ बजेसम्मको तथ्यांक भन्दै राति ९/१० बजे मात्रै तंथ्याङक सार्वजनिक गर्ने गरेको थियो । तर २ दिनदेखि भने कार्यालयले कोरोनाको तंथ्याङक नै राख्न छाडेको छ ।

यसबारेमा बुझ्दा स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीका प्रमुख डा. राजेन्द्र गिरीका अनुसार पुरानो फेसबुकमा समस्या भएकाले सोही नामको अर्को फेसबुक आइटि बनाएर तंथ्याङक सार्वजनिक गरिएको बताए । तर धेरैलाई यस बारेमा जानकारी नहुदाँ स्वास्थ्य कार्यालयले कोरोनाको तथ्यांक सार्वजनिक गरेर भन्ने कुरा आएको बताए । साथै स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देही नाम गरेको अर्को फेसबुकबाट नियमित रुपमा तंथ्याङक भने सार्वजनिक भएको गिरीले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अष्टमीमा घरबाट निस्केका पाल्पाका २ युवाको दशैंमा शव फेला कसरी जुराइन्छ समुद्री आँधीको नाम ? आज पनि टीका लगाइँदै आजको मौसम: सुदूरपश्चिम, कर्णाली, लुम्बिनी र गण्डकी प्रदेशमा धेरै वर्षा हुने सन्दीप लामिछाने आज बिहान १० बजे काठमाडौँ आइपुग्ने रुपन्देहीकी युवा नेतृ २१ वर्षीया झरना चौधरीको दुर्घटनामा मृत्यु गुल्मीको मुसीकोटस्थित दरबार कोटको मेला (तस्वीरमा ) राम बन्न डराएका थिए प्रभास दशैं मनाउन मामाघर हिँडेका अर्घाखाँचीका १० वर्षीय समिरलाई खोलाले बगायो इन्टरनेट जडान गर्ने क्रममा २४ वर्षीय निलमको मृत्यु जीपको ठक्करबाट श्रीमानको मृत्यु, श्रीमती घाइते नेपाल थाइल्यान्डसंग पराजित तीन वर्षपछि टीका लगाउन पाउँदा कैदीबन्दी खुसी राष्ट्रपतिले लगाइदिइन् सर्वसाधारणलाई टीका आधुनिक घट्टले खुड्खुडीमा फेरियाे दैनिकी मिसाइल प्रक्षेपण असफल भएकोमा दक्षिण कोरियाले माग्यो माफी हिमपहिरोमा परी चार जनाको मृत्यु जसपाका केन्द्रदेखि नगरसम्मका नेताले गरे सामुहिक राजीनामा मांसाहारीबाट शाकाहारी बनेका यी हुन् बलिउड अभिनेता-अभिनेत्री नातिनीको स्याहार पाउने १०१ वर्षीय भाग्यमानी बाजे !