९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

बुटवल । पूर्व राष्ट्रियसभा सदस्य चन्द्र बहादुर खड्काले अर्घाखाँची अस्पतालका डाक्टरमाथि दुव्र्यहार गरेका छन् । बुधबार आमालाई उपचारका लागि अस्पताल लगेका खड्काले अस्पतालका निमित्त मेडिकल सुपेरिटेण्डेन्ट डा. कपिल गौतमसहित उपचारमा संलग्न स्वास्थ्यकर्मीलाई दुर्व्यवहार गरेको अस्पतालले जनाएको छ ।

Advertisement

खड्काले आमालाई उपचारको लागि बुधबार अस्पताल लगेका थिए । अस्पतालले र कोभिड निमोनियाको जटिलताको विषयमा जानकारी गराई थप उपचारको लागि काठमाण्डौ जाने परामर्श दिई रिफर गरिएको थियो । विरामीका आफन्त समेत रहेका पूर्व राष्ट्रियसभा सदस्य खड्काले गालीगलौज तथा अभद्र व्यवहार गरेको अस्पतालले जनाएको छ ।

‘आकस्मिक कक्षबाट डा. कपिल गौतम र डा. पूजा पन्थले रिफरको पूर्जी बुझाई अन्य बिरामी जाँच गरिरहेको र सोहि समयमा बिरामी एम्बुलेन्समा सार्ने क्रममा उहाँ बाट डा. पूजा पन्य तथा अन्य स्वास्थ्यकर्मी माथि “तँ को हो ? यहाँको ओ.जे.टी., डाक्टर सबैको नाम लेखेर विरामीलाई केहि तलमाथी भयो भने सब जिम्मेबार हुन्छौ “ भन्ने जस्ता धम्कीपूर्ण शब्दहरु प्रयोग, गालीगलौज तथा अभद्र व्यवहार गरेको प्रत्यक्षदर्शी तथा संलग्न स्वास्थ्यकर्मीबाट जानकारी भएको थियो ।’ अर्घाखाँची अस्पताल विकास समितिका अध्यक्ष श्रीकृष्ण भुसाल र अस्पतालका निमित्त प्रमुख डा. कपिल गौतम गौतमले जारी गरेको विज्ञप्तिमा भनिएको छ ।

डा. कपिल गौतमलाई केही समय एम्बुलेन्स भित्र थुनेको र अन्य व्यक्तीले ढोका खोल्न मद्धत गरे पश्चात् डा. गौतम एम्बुलेन्स बाट बाहिर निस्किएको अस्पतालले जनाएको छ । ‘केहि समय एम्बुलेन्स भित्र थुनिएर अन्य व्यक्तीले ढोका खोल्न मद्धत गरे पश्चात् डा. कपिल गौतम एम्बुलेन्स बाट बाहिर निस्किए पछि एम्बुलेन्स बिरामी बोकी प्रस्थान गरेको थियो ।’–विज्ञप्तिमा भनिएको छ ।
दोषी माथी प्रचलित ऐन नियम अनुसार कारवाहि प्रक्रिया अगाडि बढाई स्वास्थ्यकर्मीले उच्च मनोबलका साथ काम गर्ने वातावरण सिर्जना गर्न अर्घाखाँची अस्पतालले आग्रह गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘प्रेम गीत-३’ हिन्दी भर्सन सोमबारदेखि क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा प्रदर्शन हुने बुटवलको देविनगरस्थित नवदुर्गा मन्दिरमा भागवत महापुराण महायज्ञ हुने खोलामा डुबेर एक बालकको मृत्यु चाडपर्वमा महङ्गी र कालोबजारी, अनुगमन गर्न माग चोरी आरोपमा वडासदस्य पक्राउ माइल्स इन्टरनेशनल कन्सल्टेन्सीको दाङमा पहिलो सेमिनार, डेढ सय बढी सहभागी मोबाइलको लतले पढाइमा विद्यार्थीको रुची घट्दै, शिक्षक र अभिभावक चिन्तामा आयोगलाई आचारसंहिता व्यवहारिक बनाउन दलहरूको सुझाव उत्साहित भएर नगरबासीकाे सेवा प्रवाह लाग्न कर्मचारीलाई नगर प्रमुख पाण्डेयको आग्रह रुपन्देहीमा ६ लाख ३२ हजार मतदाता, कुन निर्वाचन क्षेत्रमा कति ? व्याकुल माइलालाई अब सरकारले प्रत्येक महिना ५० हजार भत्ता दिने भारतबाट दुई महिनामा ४१ अर्बभन्दा बढीको डिजेल, पेट्रोल र ग्यास नेपाल भित्रियो माओवादी केन्द्र धनकुटाद्वारा सामुहिक राजीनामा रुपन्देहीको देवदह नगरपालिकाले ८२ फुट भित्रका ठेला र अबैध संरचना हटाउने यस्तो छ रुपन्देही प्रहरीको चाडपर्व लक्षित सुरक्षा योजना दुई महिनामा १२१ बढी देशसँग वैदेशिक व्यापारः ११६ देशसँग घाटामा गाविस सविचसहित दुई जनाविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा पशुपालनमा केन्द्रित हुँदै दाङका किसान चोयाका पोशाक लगाउने भरीबहादुर भैरहवा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल टर्मिनल भवन व्यवस्थापनमा आवेदन परेन