२० मंसिर २०७९, मंगलवार

Dec 6, 2022

बुटवल । बुटवलको राजमार्ग चौराहा नजिक आइतबार सवारी दुर्घटना भयो । जसमा दुई जना घाइते भए । सवारी दुर्घटनाको कारण थियो सडकमा भएका खाल्डाखुल्डी । बुटवलको राजमार्ग चौराहमा मात्रै होइन, चौराहा–गोलपार्क सडक खण्डको अवस्था पनि उस्तै छ । जुन बुटवलको निकै व्यस्त सडक पनि हो ।

Advertisement

सो सडक भएर लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री, प्रदेशका मन्त्री, सांसद, स्थानीय तहका जनप्रतिनिधीहरु दैनिक रुपमा ओरोर-दोहोर गरि रहन्छन् । तर, मुख्यमन्त्री, मन्त्री, स्थानीय तहका जनप्रतिनिधि कसैको पनि सो सडकको अवस्थाका बारेमा चासो नदेखाएको जनता समाजवादी पार्टी बुटवल उपमहानगर समितिले आरोप लगाएको छ ।

यो सडकमा जनप्रतिनिधीको ध्यान केन्द्रित गर्नका लागि जसपाले सो सडकखण्डको राजर्माग चौराह र पुष्पलाल पार्कमा माननीय मुख्यमन्त्री ज्यू ! यो जाखिमयुक्त खडक देख्नुहुन्छ कि नाई ? भन्ने व्यानर राखेको बुटवल उपमहानगर समितिका अध्यक्ष बामदेव भुसालले बताए । यदि यो सडकमा रहेका खाल्डाखुल्डी तत्काल मर्मत नगरे अझ बढी रचनात्मक आन्दोलन गर्ने भुसालले बताए ।

यो सडकखण्डमा वर्षैनी खाल्डा-खुल्डीको मर्मत हुने गरे पनि वर्षायाम सडकको अवस्था जस्ताको जस्तै हुने गरेको छ । यसले गर्दा दुर्घटनाको जोखिम समेत बढाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जनप्रतिनिधि आएको आठ महिनासम्म लालपुर्जा वितरण नभएपछि बर्दिवासवासी चिन्तित मोटरसाइकलको ठक्करबाट ८ वर्षीय बालिका घाइते प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक २.३१ अंकले वृद्धि भाइलाई पत्नी जुटाउन यी दिदीले १२ वर्षदेखि गर्दैछिन् पैसाको जोहो अनुमतिविनाका अस्पताल छ्यापछ्याप्ती, नियमक निकाय मूकदर्शक सुपरमादीको आईपीओ खुल्यो, पुस ५ सम्म भर्न पाइने रोनाल्डो किन्‍न साउदी क्लब तयार सिम्रिकसँग हेलिकोप्टर किनेको हेली एभरेष्टले माग्यो ६ जना पाइलट अर्घाखाँचीको एउटै गाउँमा फल्यो पाँच करोडको सुन्तला पहिरोले बस पुर्दा कम्तीमा ३३ जनाको मृत्यु नेपाली अर्थतन्त्रको उल्टो यात्रा गृहमन्त्रीको चेतावनीलाई टेरेनन् मुख्यमन्त्रीले, बुटवलबाट रातारात मन्त्रालय दाङ देशभर चिसो बढ्यो, तराईमा साझ विहान हुस्सु वायु प्रदूषणः चीनमा हरेक वर्ष ६४ हजार शिशुको गर्भमै मृत्यु महाकालीको समस्या समाधानका लागि नेपालले आज कूटनीतिक नोट पठाउँदै नयाँ सांसद पनि भाडाकै भवनमा किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ? प्रतिनिधि सभामा पुरुषको वर्चश्व, प्रत्यक्षतर्फ १६५ मध्ये ९ जना मात्र यी हुन् महिला एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर घाँटी रेटेर मायाको हत्या अभियोगमा पक्राउ परेका आरोपित सार्वजनिक