१७ असार २०७९, शुक्रबार

Jul 1, 2022

बुटवल । बुटवलको राजमार्ग चौराहा नजिक आइतबार सवारी दुर्घटना भयो । जसमा दुई जना घाइते भए । सवारी दुर्घटनाको कारण थियो सडकमा भएका खाल्डाखुल्डी । बुटवलको राजमार्ग चौराहमा मात्रै होइन, चौराहा–गोलपार्क सडक खण्डको अवस्था पनि उस्तै छ । जुन बुटवलको निकै व्यस्त सडक पनि हो ।

Advertisement

सो सडक भएर लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री, प्रदेशका मन्त्री, सांसद, स्थानीय तहका जनप्रतिनिधीहरु दैनिक रुपमा ओरोर-दोहोर गरि रहन्छन् । तर, मुख्यमन्त्री, मन्त्री, स्थानीय तहका जनप्रतिनिधि कसैको पनि सो सडकको अवस्थाका बारेमा चासो नदेखाएको जनता समाजवादी पार्टी बुटवल उपमहानगर समितिले आरोप लगाएको छ ।

यो सडकमा जनप्रतिनिधीको ध्यान केन्द्रित गर्नका लागि जसपाले सो सडकखण्डको राजर्माग चौराह र पुष्पलाल पार्कमा माननीय मुख्यमन्त्री ज्यू ! यो जाखिमयुक्त खडक देख्नुहुन्छ कि नाई ? भन्ने व्यानर राखेको बुटवल उपमहानगर समितिका अध्यक्ष बामदेव भुसालले बताए । यदि यो सडकमा रहेका खाल्डाखुल्डी तत्काल मर्मत नगरे अझ बढी रचनात्मक आन्दोलन गर्ने भुसालले बताए ।

यो सडकखण्डमा वर्षैनी खाल्डा-खुल्डीको मर्मत हुने गरे पनि वर्षायाम सडकको अवस्था जस्ताको जस्तै हुने गरेको छ । यसले गर्दा दुर्घटनाको जोखिम समेत बढाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

३ वर्षमा ५२ सुत्केरीको एयर लिफ्टिङमार्फत उद्धार, आगामी वर्ष ४५ लाख विनियोजन लुम्बिनी सरकारलाई अर्को चुनौती, अस्पताल विकास समितिलाई पुनर्वहाली गर्न सर्वोच्चको आदेश घुस रकमसहित अदालका कर्मचारी अख्तियारको फन्दामा लुम्बिनी प्रदेशमा २७८ मृगौला रोगी तथा १४७३ दमका विरामीलाई उपचारमा आर्थिक सहयाेग काँग्रेसमा संस्थापन इतरको बैठक आज पनि बस्ने यस्तो छ ३ दिनसम्ममको मौसमी आंकलन बनेपामा अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते विश्वका ११० देशमा पुनः कोरोनाको सङ्क्रमण वृद्धि लुम्बिनीको दाङमा सवारी दुर्घटना : दुई जनाको मृत्यु, दुई घाइते जुम्लामा जिल्ला स्तरीय कृषि मेला : चिनोदेखि भाँगोसम्म प्रदर्शनी अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते दाङमा सिकलसेलको स्क्रिनीङ परिक्षण गाई-गोरु बाँध्ने गोठमै नवजात शिशुसहित सुत्केरीको बास ५ वर्षीया बालिका बलात्कृत, १६ वर्षीय किशोर पक्राउ धान दिवसमा रोपाइँसँगै विविध सांस्कृतिक कार्यक्रम लुम्बिनीका ६ जिल्लामा सिकलसेल एनिमियाका बिरामी, परीक्षणमै समस्या इस्माले दुना–टपरी उद्योग सञ्चालन गर्ने शेखर कोइरालाको भेलामा को को सहभागी ? (फोटोफिचर) नेपालमा थप ५५ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि रातभर सुत्दैनन् बुटवलकाे ज्योतिनगरबासी, टालटुले उपायले रोकिएला पहिरो ?