१७ जेष्ठ २०८०, बुधबार

May 31, 2023

प्रतिकात्मक तस्बिर

मुम्बई । तीन जना युवक मिलेर एक १७ वर्षीया किशोरीलाई दोस्रो तल्लाबाट तल फालिदिएको घटना सार्वजनिक भएको छ।भारतको उत्तर प्रदेशको मथुराका ती किशोरी गम्भीर घाइते भएको र नोयडाको एक अस्पतालमा उपचार भइरहेको बताइएको छ।

प्रहरीले तीनै जनाको खोजी कार्य सुरु गरेको छ। किशोरीका भाइका अनुसार सोमबार राति करिब ८ बजे फोन आएको र उनीहरुले घरको ठेगना मागेर जबर्जस्ती घरमै घुसेका थिए। मोटरसाइकलमा आएका उनीहरुले परिवारका सदस्यहरुलाई कुटपिट गरेका थिए।लगत्तै ती किशोरीलाई माथि दोस्रो तल्लामा लगेर तल फालिदिएका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण हुनु अत्यन्तै सकारात्मक : लोसपा सुखी नेपाली, समृद्ध नेपालका लागि ‘एक घर एक स्काउट’, ‘एक विद्यालय एक युनिट’ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड नयाँ दिल्लीमा, राज्यमन्त्री मिनाक्षीले गरिन् स्वागत शिवजी क्षत्रीको कोरियोग्राफी र निर्देशनमा आउरे बाउरे सार्वजनिक बालेनको चेतावनीपछि मन्त्रालयको ताकेता : १० प्रतिशत शैया र निःशुल्क उपचार उपलब्ध गराउ नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण स्वागतयोग्य, तर प्रक्रिया मिलेन : मनिष झा सेयर बजार बुधबार पनि सम्हालिएन कोशी प्रदेशको नाममा पुनर्विचार गर्न १४ जिल्लाका कांग्रेस सभापतिको आह्वान एमालेले डाक्यो सचिवालय बैठक नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण क्रान्तिकारी कदम : प्रधानमन्त्री रुपन्देहीमा देवदह दरबार अनुमान गरिएको खयरडाँडामा उत्खनन आफ्नै अभियानविपरीत धनगढी उपमहानगरले बनायो नाला मिचेर सडक प्रधानमन्त्री प्रचण्ड भारत प्रस्थान (फोटो फिचर) जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा ६ जना पक्राउ फ्रान्स पठाइदिन्छु भन्दै रकम ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड ४ दिने भारत भ्रमणका लागि प्रस्थान कोशी प्रदेश सरकारबाट बाहिरियो जसपा सर्बिया पठाइदिन्छु भन्दै रकम ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ नेपालको राष्ट्रिय अखण्डमाथिको प्रहार रोक्न प्रधानमन्त्री प्रचण्डको भारत भ्रमण केन्द्रित रहोस् : प्रजातान्त्रिक युवा संगठन बाफ्टा विजेता फिलिपको फिल्ममा सामन्था