१९ चैत्र २०७९, आईतवार

Apr 2, 2023

बुटवल । बुटवलमा एक जना युवाले आत्महत्या गरेका छन् । बुटवल उपमहानगरपालिका –१९ रानीबारीका ३१ वर्षीय कृष्ण प्रसाद थारुले बिहीबार राती झुण्डिएर आत्म हत्या गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रहरी प्रमुख डिएसपी प्रतितसिंह राठौरले जानकारी दिए ।

मादकपदार्थ सेवन गरि श्रीमतीसँग झगडा गरेको र दैनिकजसो मादकपदार्थ सेवन गरि घरझगडा गर्ने गरेको परिवार स्रोतले जनाएको छ । बिहीबार राती ११ बजे पछि घरबाट निस्किएका थारुलाई विहान रुखमा झुण्डिएको अवस्थामा देख्नसाथ प्रहरीलाइ खबर गरेका थिए । मृतक थारुको लुम्बिनी प्रादेशीक अस्पताल बुटवल पोस्टमार्टमका लागि लगिएको प्रहरी जनाएको छ । थारुका एक श्रीमती, १ छोरा र १ छोरी रहेका छन । घटनाका बारेमा थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेविरुद्ध सर्वोच्च अदालतमा रिट निवेदन आरआर क्याम्पसमा २७ चैतमा स्ववियु निर्वाचन बारा- २ : हेभिवेट भिडन्तमा पूर्वमन्त्री पौडेललाई अघि सार्ने एमालेको तयारी राप्रपाले टुंग्यायो उपनिर्वाचनका उम्मेदवार रुकुममा ५ थान भरुवा बन्दुक बरामद दक्ष जनशक्तिको उत्पादनले मात्र विश्वबजारमा प्रतिस्पर्धा गर्न सकिन्छ : प्रधानमन्त्री कपिलबस्तुमा लागु औषधसहित २ जना पक्राउ काेशी नामाकरण बिरुद्व भईरहेकाे पहिचानवादीकाे आन्दाेलनलाई जसपाकाे समर्थन कोरोना संक्रमण बढ्न थालेपछि नियन्त्रणको तयारीबारे सांसदको चासो कामना सेवा विकास बैंकले गर्‍याे लाभांश घोषणा कांग्रेसले गर्‍यो नेताहरुमाथि लगाइएको कारबाही फुकुवा मिटरब्याजीको रकम राष्ट्रियकरण गर्न र पीडितलाई न्याय दिन संसदमा माग समाजसेवी सावित्री साहुको स्मृतिमा श्रीमान‍्ले राखे दुई लाखको अक्ष्यकोष कांग्रेसले बारा-२ मा उपेन्द्र यादवलाई समर्थन गर्ने डलरसँगै घट्यो युरोको भाउ, कतिमा हुँदैछ बिदशी मुद्राकाे खरिदबिक्री ? मोदी इनर्जीको आईपीओ बाँडफाँट राष्ट्रपति पौडेलको स्वास्थ्य अवस्था बुझ्न प्रधानमन्त्री शिक्षण अस्पतालमा चलचित्र ‘बहाव’को टिकट किन्दा निःशुल्क थाइल्याण्डकाे प्याकेज लुम्बिनीको अन्तर्राष्ट्रिय सभाहलमा पानी चुहियो, मर्मत नभएसम्म विल भुक्तानी रोक्का प्रतिनिधिसभा सदस्यको मञ्जु शर्मा अन्सारीले लिइन् शपथ