२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

बुटवल । बुटवलमा एक जना युवाले आत्महत्या गरेका छन् । बुटवल उपमहानगरपालिका –१९ रानीबारीका ३१ वर्षीय कृष्ण प्रसाद थारुले बिहीबार राती झुण्डिएर आत्म हत्या गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रहरी प्रमुख डिएसपी प्रतितसिंह राठौरले जानकारी दिए ।

मादकपदार्थ सेवन गरि श्रीमतीसँग झगडा गरेको र दैनिकजसो मादकपदार्थ सेवन गरि घरझगडा गर्ने गरेको परिवार स्रोतले जनाएको छ । बिहीबार राती ११ बजे पछि घरबाट निस्किएका थारुलाई विहान रुखमा झुण्डिएको अवस्थामा देख्नसाथ प्रहरीलाइ खबर गरेका थिए । मृतक थारुको लुम्बिनी प्रादेशीक अस्पताल बुटवल पोस्टमार्टमका लागि लगिएको प्रहरी जनाएको छ । थारुका एक श्रीमती, १ छोरा र १ छोरी रहेका छन । घटनाका बारेमा थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो विद्यालयमा बहुउपयोगी शैक्षिक सामग्री र दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन पहिरोले एक्स्काभेटर पुर्दा चालकको घटनास्थलमै मृत्यु रोट्रयाक्ट क्लब अफ बुटबल रामापिथेकसको अध्यक्षमा घिमिरे कर्णाली प्रदेशका उद्योगमन्त्री शाहीले लिए सपथ विवेकशील साझा पार्टी पुनर्गठन गर्ने मिलन पाण्डेको घोषणा कहिले पुग्छ कर्णालीका विद्यार्थीको हातमा पाठ्यपुस्तक ? बुटवलमा नेपाल रक्तदाता संघको केन्द्रिय कार्यालय उद्घाटन ‘मिस्टर एन्ड मिस थारु’ प्रतियोगितामा ५१ प्रतिस्पर्धी लमजुङमा एक वर्षमा २० वर्ष नपुग्दै एक सय ५५ जना आमा दागबत्ती दिन पाँच लाख माग गठबन्धन कर र डर दुवै हो: रामचन्द्र पौडेल भेन्टिलेटरमा रहेका राजु श्रीवास्तवलाई सुनाइँदैछ अमिताभको अडियो ट्रयाक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु पौडी खेल्ने क्रममा डुबेर २६ वर्षीय निराजन पोख्रेलको मृत्यु शिक्षकका लागि राखेको पानी पिएको आरोपमा कुटिएका दलित विद्यार्थीको मृत्यु प्रवासमा रहेका नेपाली राप्रपाको एजेन्डाप्रति आकर्षित छन् : राजेन्द्र लिङ्देन महिला कैदीबन्दीलाई सेनेटरी प्याड सहयोग नागरिकता विधेयकमा राष्ट्रपतिले मंगलबारसम्म निर्णय लिइसक्नुपर्ने